|

انتقاد نوازی از فرهاد مجیدی، کار در استقلال به درستی انجام نمی شود!

هافبک پیشین استقلال گفت: بهتر بود مربیان استقلال هم در مراسم هم اندیشی پیشکسوتان شرکت می کردند.

لینک کوتاه کپی شد

محمد نوازی در حاشیه جلسه هم اندیشی پیشکسوتان استقلال گفت: امیدوارم این مراسم تداوم داشته باشد و پیشکسوتان کنار هم باشند البته نه اینکه فقط بیایند، چای و شیرینی بخورند و بروند. بلکه بتوانند به باشگاه کمک کنند.

به گزارش شایانیوز و به نقل از صد آنلاین؛ نوازی در ادامه با انتقاد از غیبت کادر فنی و تنی چند از بازیکنان استقلال در این مراسم تصریح کرد: بهتر بود سرمربی استقلال به همراه دیگر دستیارانش و چند بازیکن در این مراسم حضور پیدا می کردند. اینجا نشان می دهد که هنوز کار در استقلال به درستی صورت نمی گیرد. این عزیزان باید می آمدند تا وحدت و صمیمیت بیشتری بین بازیکنان حال حاضر و پیشکسوتان به وجود می آمد.

نوازی در خصوص شرایط این روزهای استقلال گفت: آبی پوشان سه بازی خود را با برد به پایان رسانده و مقابل فجر با تساوی بازی را به پایان رساندند. نتیجه‌ای که استقلال در این چهار هفته گرفته قابل قبول است و اگر همین روند را ادامه دهد مطمئنا به آنچه که می خواهد امسال دست می یابد.

وی در خصوص اختلافات مهدی طارمی و اسکوچیچ سرمربی تیم ملی گفت: در این شرایط حساس، این بدترین اتفاق بود. بازیکنان باید تابع دستورات کادر فنی باشند. تیم ملی ما الان به آرامش نیاز دارد. ما دو بازی حساس در پیش داریم که باید با موفقیت آن را به پایان برسانیم.

هافبک پیشین تیم ملی در پایان خاطرنشان کرد: باید مسئولان فدراسیون فوتبال هم در این خصوص ورود کرده و اجازه ندهند این اختلافات باعث شود تیم ملی ما به حاشیه رفته و تمرکزش را برای موفقیت از دست بدهد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی