|

یک استقلالی برای بخشش طارمی پادرمیانی کرد!

درخواست رضا حسن‌زاده مدافع سابق آبی ها از اسکوچیچ برای بخشش طارمی.

لینک کوتاه کپی شد
1

مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران از اسکوچیچ خواست تا در مورد مهدی طارمی تصمیم تازه ای بگیرد.

به گزارش شایانیوز و به نقل از پارس فوتبال؛ رضا حسن‌زاده در حاشیه مراسم تقدیر از پیشکسوتان باشگاه استقلال اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به این مراسم دعوت شدم، البته چهره همه همبازیان سابق من تغییر کرده و واقعا بعضی از آنها عوض شده‌اند.

وی افزود: ورود آجورلو به استقلال باعث شد چنین مراسمی برگزار شود، قرار است یک هم‌اندیشی هم صورت بگیرد تا در مورد عده‌ای از دوستانمان که مشکلات دارند، مسیر خوبی انتخاب شود.

مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال در خصوص وضعیت این روزهای آبی‌پوشان گفت: مانی که آجورلو به باشگاه استقلال آمد، حواشی از بین رفت، آرامش باعث شده تا تیم استقلال شرایط ایده‌آلی به دست بیاورد. خوشبختانه از چهار بازی سه برد و یک مساوی کسب شده، اگرچه ما می‌دانیم کمی ممکن است در هفته‌های ابتدایی ناهماهنگی وجود داشته باشد. طبیعتا ناآمادگی بدنی بازیکنان زیبایی فوتبال را می‌گیرد، اما امتیازی که استقلال به دست آورده، قابل توجه است.

رضا حسن‌زاده که سابقه عضویت در تیم ملی فوتبال ایران را دارد در خصوص دعوت نشدن مهدی طارمی به تیم ملی فوتبال گفت: اگر بخواهیم به خاطر چند مصاحبه واکنش نشان بدهیم اصلا کار خوبی انجام نشده است. الان شرایط برای صعود تیم ملی ایده‌آل است و طارمی هم یکی از مهره‌های خوب تیم ملی محسوب می‌شود. اگر این بازیکن را از دست بدهیم آسیب می‌بینیم، اما شاید با صحبت اسکوچیچ طارمی ناراحت شده است.

وی تصریح کرد: اگر یک ریش‌سفید پیدا می‌شد و مشکل را حل می‌کرد خیلی بهتر بود. من از سرمربی تیم ملی می‌خواهم به عنوان یک مربی حرفه‌ای طارمی را ببخشد تا او به تیم ملی فوتبال کشورمان برگردد.

رضا حسن‌زاده سرمربی فصل گذشته شهید قندی یزد در خصوص اینکه پرونده این تیم به کجا کشید، گفت: فدراسیون و کمیته اخلاق شرایط را طوری پیش بردند که ما به جای مرگ به تب راضی شویم. ما آخر هم نفهمیدیم چه کسی مقصر است چون در لیگ دو ما را حفظ کردند. هر چه دنبال مقصر گشتیم کسی را پیدا نکردیم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی