|

(ویدیو) کنایه دوباره مهدی طارمی به دراگان اسکوچیچ!

به نظر می‌رسد مهدی طارمی با بازنشر کردن یکی از استوری‌های اینستاگرام باشگاه پورتو کنایه دیگری به دراگان اسکوچیچ زده است.

لینک کوتاه کپی شد

جو تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی با لبنان در مرحله انتخابی جام جهانی تحت تاثیر خط خوردن مهدی طارمی از تیم ملی است. این بازیکن به دلیل اختلاف نظری که با سرمربی ایران دارد، از سوی دراگان به تیم ملی دعوت نشده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو، دراگان اسکوچیچ پیش‌تر از این گفته بود که بازیکنان ایرانی تاکتیک پذیر نیستند و باید این مورد را به آن‌ها آموزش داد. مهدی طارمی هم در پاسخی توییتری خطاب به اسکوچیچ نوشت که بازیکنان ایران دانش و درک بالایی از تاکتیک در فوتبال دارند، ولی متاسفانه مشکل چیز دیگری است.

سرمربی تیم ملی ایران هم این حرف‌ها را به خودش گرفته و مهدی طارمی از تیم ملی ایران خط زده است. حالا، همزمان با آنکه تب و تاب این اتفاقات در رسانه‌ها بالا گرفته مهدی طارمی، بعد از حذف از تیم ملی ایران، یکی از ویدیویی‌ها اینستاگرام باشگاه پورتو را استوری کرده که به نظر می‌رسد هدفی به غیر از کنایه زدن به دراگان اسکوچیچ نداشته است.

در این ویدیو، مهدی طارمی در کنار دو بازیکن دیگر خط حمله پورتو قرار دارند و این بازیکن ایرانی مشغول راهنمایی آن‌ها و تدریس تاکتیک هجومی است! انتشار این ویدیو و همزمانی اش با پررنگ شدن صحبت‌های دراگان که گفته بازیکنان ایرانی از لحاظ تاکتیکی نیاز به آموزش دارند، به نظر می‌رسد کار زیرکانه‌ای از سوی مهدی طارمی و کنایه زدن به دراگان اسکوچیچ باشد.


پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی