|

مهدوی کیا حاضر به پا درمیانی نشد؛ چرا باید به طارمی زنگ بزنم؟

فدراسیون فوتبال از مهدوی کیا خواسته تا با طارمی تماس گرفته و میانه کار را بگیرد اما وی با این درخواست مخالفت کرده گفته چرا باید زنگ بزنم؟

لینک کوتاه کپی شد

پس از ماجرای مصاحبه سرمربی تیم ملی ایران با سایت کروات و توئیت جنجالی ستاره پورتو، دراگان اسکوچیچ با مهدی طارمی تماس گرفت تا سوء تفاهم به وجود آمده را مرتفع کند اما لژیونر کشورمان جواب مرد کروات را نداد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، در ادامه تماس‌های وحید هاشمیان و کریم باقری به درخواست فدراسیون و سرمربی تیم ملی با مهدی طارمی تماس تلفنی گرفتند که باز هم ستاره پورتو ترجیح داد پاسخ این دو چهره شناخته شده فوتبال ما را ندهد!

در همین راستا شنیدیم فدراسیون فوتبال از مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم امید و یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران درخواست می‌کند با مهدی طارمی تماس گرفته و میانه کار را بگیرد تا آتش اختلافات خاموش شود اما...

از قرار معلوم مهدی مهدوی کیا با این درخواست مخالفت کرده و می‌گوید: وقتی مهدی طارمی جواب تلفن سرمربی، وحید و کریم را بر نمی‌دارد چرا من باید به او زنگ بزنم؟

البته به نظر می‌رسد مهدی مهدوی کیا تصمیم عاقلانه ای گرفته باشد چرا که با توجه به رفتارهای قبلی ستاره پورتو احتمال داشت طارمی جواب تلفن موشک سابق هامبورگ را هم ندهد!

گفتنی است مهدی مهدوی کیا علاوه بر سرمربیگری تیم امید مشاور فنی رئیس فدراسیون فوتبال در امور تیم ملی بزرگسالان نیز محسوب می‌شود.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی