|

دربی استقلال پرسپولیس روز شنبه، سازمان لیگ حواسش نیست؟

با تصمیم عجیب سازمان لیگ استقلال و پرسپولیس در روز اول هفته و در زمان حضور طرفداران فوتبال در محل کار و کلاس های درس به دیدار هم خواهند رفت.

لینک کوتاه کپی شد

سازمان لیگ برتر فوتبال ایران برنامه ریزی رقابت های لیگ برتر از هفته پنجم تا نهم را اعلام کرد. بر اساس برنامه اعلام شده سازمان لیگ دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته هشتم رقابت ها در روز شنبه ۱۳ آبان در ورزشگاه آزادی  به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ سازمان لیگ برای این نبرد در حالی در روز اول هفته و شنبه ساعت ۱۶ برنامه ریزی کرده است که در این ساعت خیلی از کارمندها و مردم در محل کار حاضر هستند و زمان مناسبی برای دیدن داربی به صورت کامل را ندارند. این در حالی است که دو تیم دیدار هفته هفتم خود را در روز دوشنبه ۸آذر برگزار می کنند. آبی ها در این روز به مصاف نفت در آبادان خواهند رفت و سرخ پوشان از نفت مسجد سلیمان در تهران پذیرایی خواهند کرد. به نظر می رسد با توجه به برگزاری دیدار این دو تیم در هفته ششم در روز ۳آذر ماه ،سازمان لیگ می توانست به جهت احترام به هواداران دو تیم نبرد هفته هفتم را به روز ۷آذر و یکشنبه انتقال دهد تا دو تیم در روز جمعه ۱۲ آذر و روز تعطیلی به مصاف هم بروند.

پیشنهادات ویژه

  • تاجی ارسالی در

    اتفاقا روز خوبی است شاید چون لنگی ها توی شنبه می‌بازند روز بدیه ها

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی