|

بازگشت مسلمان به پرسپولیس، شایعه یا واقعیت؟

محسن مسلمان برای چندمین بار برای بازگشت به پرسپولیس اعلام آمادگی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

شاید خیلی ‌ها مسلمان را با حواشی ریز و درشتش به یاد بیاورند ولی محسن دوران فوق العاده ای به لحاظ فنی در پرسپولیس داشت و البته بسیار محبوب بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ اواسط لیگ شانزدهم میانه مسلمان و برانکو شکرآب شد و برانکو بهترین پاسور تیمش را نیمکت نشین کرد و هرچقدر هم سکوها خواهان بازی کردن مسلمان بودند مرغ برانکو یک پا داشت و اعلام کرد نیازی به محسن ندارد.

این بازیکن هم در پایان همان فصل به خواست برانکو از جمع سرخ پوشان جدا شد و تا به امروز هیچوقت نتوانست آن درخشش زمان پرسپولیس را تکرار کند.

طی چند فصل گذشته و بعد از ترک پرسپولیس، چند بار شایعه بازگشت محسن به پرسپولیس شنیده شد و خود این بازیکن هم برای بازگشت ابراز تمایل کرد ولی این اتفاق نیفتاد.

پرسپولیس تا نیم فصل فقط می تواند یک بازیکن بزرگسال جذب کند و از قرار معلوم یحیی سه گزینه داخلی را برای حضور در پرسپولیس مد نظر دارد که ناچار به جذب یک نفر از آنهاست.

نکته جالب توجه اینکه محسن مسلمان که آخرین گزینه خرید پرسپولیسی‌ها محسوب می شود تمایل خود برای بازگشت به این باشگاه را اعلام کرده است.

طی روزهای گذشته اخبار متفاوتی درباره بازگشت مسلمان به پرسپولیس مطرح شده است. از یکطرف گفته می‌شود یحیی گل‌محمدی با بازگشت این بازیکن مخالفت کرده و از طرف دیگر این خبر به گوش رسیده که شاید حضور یک بازیکن خلاق در میانه میدان بتواند به یحیی و تیمش کمک کند و به همین دلیل سرمربی پرسپولیس مشکلی با بازگشت مسلمان ندارد.

پرسپولیس در روزهای نخست نقل و انتقالات تابستانی موفق به جذب علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی، رضا دهقانی، رضا اسدی و حامد پاکدل شده است و حالا باید دید آیا یحیی راضی به بازگشت مهندس پرسپولیسی‌ها خواهد شد یا خیر، هرچند احتمالش بسیار ضعیف است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی