|

رحمتی یا نکونام؛ کدام استقلالی سرمربی تراکتور می شود؟

از دیشب این خبر مطرح شده که جواد نکونام جدی‌ترین گزینه باشگاه تبریزی برای جانشینی کریمی است

لینک کوتاه کپی شد

 کدام مربی جای فیروز کریمی را روی نیمکت تراکتور خواهد گرفت؟

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، بعد از جدایی عجیب رضا مهاجری از شهرخودرو، فیروز کریمی دومین مربی‌ای است که در هفته‌های ابتدایی لیگ، با نیمکت تیمش خداحافظی می‌کند.

او بعد از شکست خانگی دیروز تراکتور به پیکان ترجیح داد به همکاری‌اش با تراکتور پایان دهد هر چند که برخی رسانه‌ها معقتدند که قطع همکاری کریمی با تراکتور، به دلخواه این مربی نبوده است!

از این موضوع که بگذریم، از دیشب این خبر مطرح شده که جواد نکونام جدی‌ترین گزینه باشگاه تبریزی برای جانشینی کریمی است و سرمربی سابق فولاد که پیش از این در چند مقطع گزینه هدایت تراکتور بود، در صورت توافق با مدیران این باشگاه، در تبریز به مربیگری‌اش ادامه خواهد داد.

جدا از نکونام، نام رحمتی هم برای هدایت تراکتور مطرح شده و جمشید نظمی مدیرعامل این باشگاه هم در بخشی از گفت و گویش با خبرگزاری فارس، این موضوع را تکذیب نکرده است.

در چنین شرایطی و طبق شنیده‌ها، جواد نکونام در این مقطع تمایلی به همکاری با تراکتور ندارد و حالا باید دید مهدی رحمتی که فصل خوبی را در مشهد سپری کرد، سرمربی تراکتور خواهد شد یا اینکه این باشگاه با مربی دیگری به توافق خواهد رسید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی