|

واکنش تند سازمان لیگ به ادعای کاپیتان آبی ها

سازمان لیگ سرانجام جواب کاپیتان استقلال در مورد کسر درصدی از قرارداد بازیکنان را داد.

لینک کوتاه کپی شد

با توجه به صحبت های کاپیتان استقلال درباره کسر چند درصد از قرارداد بازیکنان توسط سازمان لیگ، این نهاد به صحبت های وریا غفوری واکنش نشان داده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ شب گذشته وریا غفوری بعد از دیدار فجرسپاسی و استقلال با گلایه از سازمان لیگ گفت: این سازمان هر سال چند در صدر از قرارداد بازیکنان را کسر می کند بدون اینکه بازیکنان راضی باشند. در لیگ یک و  دو هم این اتفاق می افتد. پول بزرگی که جمع می شود هیچکس نمی داند کجا خرج می شود. هم از مربیان و هم از بازیکنان پول می گیرند، به نظر من باید به این موضوع رسیدگی شود و تجدید نظر صورت بگیرد.در هیچ کجای دنیا چنین اتفاقی رخ نمی دهد.

حالا حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در خصوص ادعای کاپیتان استقلال گفت: این مورد تنها برای غفوری نیست، برای همه بازیکنان است. این یک قانون داخلی برای تمامی بازیکنان شاغل در فوتبال ایران است. ضمن آنکه در همه جای دنیا برای خودشان قوانین داخلی دارند که اجرا می شود.

او اضافه کرد: حق عضویت برای همه بازیکنان 2 درصد است، درست مثل مالیاتی که بازیکنان پرداخت می کنند. این بازیکنان در لیگ فوتبال ایران فعالیت می کنند و باید قوانین را رعایت کنند. سازمان لیگ به هیچ عنوان خارج از قوانین عمل نکرده و نمی کند.

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ تاکید کرد: بازیکنی که مثلا 10 میلیارد قرارداد امضا می کند چطور راضی نیست 2 درصد برای حق عضویت پرداخت کند؟ ‌آیا همین بازیکن مالیات نمی دهد؟ سازمان لیگ برای اجرای برنامه های خود در طول مسابقات اعم از برنامه های فرهنگی، اجرای مسابقات و ... باید هزینه های خود را تامین کند که یکی از آنها حق عضویت بازیکنان و مربیان است. 

او در پایان گفت: ما با هیچ کس دشمنی نداریم ولی اظهارت خلاف واقع و تحریک عوامل فوتبال علیه یک سازمان باعث شکایت سازمان لیگ از کاپیتان استقلال شده و که قطعا به آن رسیدگی خواهد شد.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی