|

سپاهان شبیه نسخه تثبیت شده پرسپولیس

سپاهان در سه بازی ابتدایی لیگ بیست و یکم در قامت یک تیم کاملا مدعی ظاهر شده و با به ثمر رساندن ۶ گل و کسب ۹ امتیاز صدرنشین مسابقات است.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال سپاهان در دو هفته ابتدایی در خط هجومی و خط دفاعی و همینطور خط میانی منسجم و بابرنامه نشان داده بود و به همین دلیل بود که تصور می‌شد شاگردان محرم نویدکیا مقابل هوادار که در دو بازی ابتدایی مقابل استقلال و سپس پیکان شکست خورده بود، به راحتی پیروز میدان شود، اما چیزی که در زمین مسابقه اتفاق افتاد، هیچ ارتباطی با پیش بینی‌هایی که می‌شد، نداشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال هوادار با تفکری کاملا دفاعی پا به نقش جهان گذاشته بود و بازیکنان این تیم توانستند مطابق خواسته رضا عنایتی فضا‌های بازی را از ستاره‌های سپاهان بگیرند. اجرای خوب این تفکر از سوی تیم هوادار سبب شد تا سپاهان در نیمه اول نتواند عملکرد خوبی داشته باشد، اما در نیمه دوم با حضور بازیکنان تعویضی شرایط تغییر کرد و سپاهانی‌ها که با تمام وجود برای گلزنی تلاش می‌کردند، سرانجام در شلوغی محوطه جریمه از یک توپ سرگردان نهایت استفاده را بردند و تک گل سه امتیازی بازی را که احتمالا در هفته‌های پایانی بیشتر ارزشش مشخص خواهد شد به حساب خودشان واریز کردند.

اما نکته ویژه این پیروزی برای تیم محرم نویدکیا، بردن و کسب سه امتیاز حتی در روزی بود که مربیان این تیم هم از نمایش بازیکنانشان و چیزی که در زمین رخ داد، رضایت نداشتند و این تقریبا همان ویژگی‌ای است که پرسپولیس پس از تثبیت افکار برانکو صاحب آن شد و حتی در بازی‌هایی که همه چیز خوب پیش نمی‌‍رفت، سرخپوشان می‌توانستند با سه امتیاز از زمین مسابقه خارج شوند.

سپاهان در سه بازی ابتدایی لیگ بیست و یکم در قامت یک تیم کاملا مدعی ظاهر شده و با به ثمر رساندن ۶ گل و کسب ۹ امتیاز صدرنشین مسابقات است؛ عملکرد و کیفیتی که اگر اتفاقی غیرقابل پیش بینی آن را مختل نکند، هم پرسپولیس برای تکرار قهرمانی‌هایش کار سختی را پیش رو دارد و هم استقلال که مثل سپاهان از سه بازی گذشته خود سه پیروزی کسب کرده و تنها به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به این تیم در رده دوم قرار گرفته است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی