|

پرسپولیس؛ ۲ امتیاز بالاتر

پرسپولیس در ۳ بازی ابتدایی سال گذشته خود در لیگ با یک برد و ۲ مساوی تنها ۵ امتیاز گرفته بود که حالا یک امتیاز رشد امتیاز داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس در حالی برابر تیم فوتبال آلومینیوم اراک بازنده شد که سال گذشته هم برابر این تیم بازنده شده بود. با وجود این شکست، پرسپولیس نسبت به بازی‌های مشابه خود در لیگ سال قبل ۲ امتیاز بیشتر از سال قبل گرفته است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری، پرسپولیس سال قبل برابر آلومینیوم در اراک ۲-۱ بازنده شد و امسال هم مثل سال قبل در اراک ۱-۰ بازنده شده است، سال قبل پرسپولیس برابر نساجی در تهران ۲-۰ برنده شد و امسال در تهران این تیم را ۲-۱ شکست داد، اما برابر فولاد خوزستان، پرسپولیس سال قبل در اهواز ۱-۱ کرد در حالی که امسال پرسپولیس تیم فولاد خوزستان را در اهواز با نتیجه ۳-۱ شکست داده است.

پرسپولیس در ۳ بازی امسال خود برابر حریفانش ۲ برد و یک باخت، ۵ گل زده و ۳ گل خورده دارد در حالی که سال گذشته در همین بازی‌ها پرسپولیس یک برد و یک مساوی و یک باخت همراه با ۴ گل زده ۳ گل خورده داشته است، به عبارتی پرسپولیس امسال نسبت به بازی‌های مشابه در مسابقات فوتبال لیگ برتر سال قبل بهتر عمل کرده است.

پرسپولیس سال گذشته با ۶۷ امتیاز برای پنجمین بار متوالی در مسابقات فوتبال لیگ برتر به عنوان قهرمانی رسید و حالا با شکستی که برابر آلومینیوم اراک داشته است، با ۶ امتیاز و اختلاف ۳ امتیازی از صدر جدول، امیدوار است در بازی‌های آینده دوباره به فرم خوب خود برگردد.

پرسپولیس در ۳ بازی ابتدایی سال گذشته خود در لیگ با یک برد و ۲ مساوی تنها ۵ امتیاز گرفته بود که حالا یک امتیاز رشد امتیاز داشته است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی