|

کار مهم سردار آزمون بعد از شایعات جنجالی

سردار آزمون مهاجم ایرانی باشگاه زنیت موفق به گشودن دروازه یوونتوس شد. او از این حیث تاریخ سازی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

دور برگشت رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در شرایطی برگزار شد که سردار آزمون، مهاجم ایرانی باشگاه زنیت، موفق به گلزنی برابر یوونتوس شد. این اتفاق در شرایطی رخ داد که این روز‌ها او درگیر شایعات عجیب و غریبی در روسیه شده است.

به گزارش «شایانیوز»، همین چند روز پیش بود که یکی از سایت‌های روسی در خبری جنجالی از این گفت که سردار آزمون باید چند روز دیگر دادگاهی شود تا به ادعای دختری که می‌گوید از سردار آزمون بچه دارد، ولی مهاجم زنیت زیر بار چنین ادعایی نمی‌رود، پاسخ دهد. البته که این بخشی از ماجرا است و عنوان شده که وکیل شاکی، درخواست نفقه‌ای به ارزش ۷۵۰ هزار دلار کرده است. رقمی که می‌تواند رکورد گرفتن نفقه را بشکند.

سردار آزمون، اما بدون توجه به شایعاتی که درباره اش در روسیه مطرح شده با تیمش راهی تورین شد تا در هفته چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا برابر یوونتوس به میدان برود. او در شبی که زنیت با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب شد، توانست در وقت‌های اضافه بازی گل دوم زنیت را وارد دروازه یوونتوس کند. به این ترتیب، بعد از مهدی مهدوی کیا که سال‌های دور موفق به گشودن دروازه یوونتوس شده بود و مهدی طارمی که فصل پیش چنین کاری انجام داده بود، سردار آزمون هم به این فهرست تاریخی اضافه و تبدیل شد به سومین بازیکن ایرانی که می‌تواند در لیگ قهرمانان اروپا برابر یوونتوس گلزنی کند. حالا به نظر می‌رسد بعد از چلسی، بازیکنان ایرانی علاقه زیادی به گشودن دروازه یوونتوس هم پیدا کرده اند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی