|

آمار درخشان عابدزاده کوچک؛ بهترین دروازه‌بان لیگ

عابدزاده در 13 هفته گذشته، در 11 بازی درون دروازه پونفرادینا قرار گرفته و 8 گل خورده و 6 کلین‎‌شیت در کارنامه او دیده می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

 امیر عابدزاده با آماری قابل توجه آماده بازی امشب تیمش خواهد شد.

به گزارش فوتبالی، در هفته چهاردهم رقابتهای لالیگا 2، پونفرادینا در حالی به مصاف هوئسکا خواهد رفت که امیر عابدزاده به دنبال ثبت یک کلین‌شیت دیگر است.

او در 13 هفته گذشته، در 11 بازی درون دروازه پونفرادینا قرار گرفته و 8 گل خورده و 6 کلین‎‌شیت در کارنامه او دیده می‌شود. طبق آمار SofaScore، میانگین نمره عابدزاده در رقابتهای این فصل لالیگا2، بالاتر از سایر همبازیانش بوده است.

او با 6 کلین‌شیت هم صاحب بهترین آمار در بین گلرهای حاضر در این مسابقات است و درخشش او درون دروازه پونفرادینا باعث شده که این تیم علیرغم قرار گرفتن در رده ششم جدول، به لحاظ تعداد گل خورده(11 گل)، همراه با آلمریای صدرنشین، صاحب قویترین خط دفاعی لالیگا 2 باشد.

طبق آمار منتشر شده درباره عابدزاده، او در هر بازی به طور میانگین 3.2 سیو داشته که فقط 3 گلر دیگر آمار بهتری از او دارند و میانگین گل خورده او، 0.7 در هر بازی بوده تا او این حیث صاحب بهترین آمار در دسته دوم لالیگا باشد.

حالا باید منتظر ماند و دید پونفرادینا – که هفته گذشته و بعد از 6 بازی دوباره موفق به کسب برد شد – امشب هم می‌تواند از سد حریفش بگذرد یا نه.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی