|

ساعت دقیق بازی پرسپولیس – آلومینیوم اراک؛ 10 آبان 1400

دیدار پرسپولیس با آلومینیوم، جدال تیم‌های چهارم و پنجم جدول رده بندی است و طبیعتا هر دو باشگاه برای گرفتن سه امتیاز تلاش خواهند کرد.

لینک کوتاه کپی شد

هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر امروز دوشنبه ۱۰ آبان با انجام سه بازی دیگر پیگیری می‌شود که در حساس‌ترین بازی، تیم‌های پرسپولیس و آلومینیوم در شهر اراک به میدان می‌روند. این بازی قرار است ساعت ۱۶ برگزار شود.

به گزارش «شایانیوز»، دیدار پرسپولیس با آلومینیوم، جدال تیم‌های چهارم و پنجم جدول رده بندی (با یک بازی کمتر) است و طبیعتا هر دو باشگاه برای گرفتن سه امتیاز تلاش خواهند کرد. پرسپولیس اگر می‌خواهد در کورس قهرمانی بماند چاره‌ای به غیر از بردن رقیب اراکی ندارد. البته که آن‌ها انگیزه دیگری هم دارند و به فکر گرفتن انتقام شکست فصل پیش هستند. شاگردان گل محمدی تنها شکستی که در فصل بیستم متحمل شدند برابر همین تیم آلومینیوم بود.

از طرفی، آلومینیوم هم تیم بدون شکستی است و فعلا با ۴ امتیاز در جمع تیم‌های بالانشین جدول قرار دارد. این تیم به خوبی می‌داند پیروزی احتمالی اش برابر پرسپولیس می‌تواند جایگاه این باشگاه را در جدول بهبود بخشیده و همردیف با تیم‌های مدعی سه هفته قبل کند. به غیر این دیدار، امروز دو بازی دیگر هم برگزار می‌شود.

دوشنبه ۱۰ آبان

آلومینیوم اراک – پرسپولیس ۱۶.۰۰

فولاد – مس رفسنجان ۱۸.۰۰

گل گهر – نساجی ۱۸.۰۰

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی