|

تمدیدهای اینترمیلان

خبر خوش نقل و انتقالاتی سرمربی آبی ها

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر ابراز امیدواری کرد قرارداد دیگر ستاره های این تیم نیز تمدید شود.

لینک کوتاه کپی شد

علیرغم شایعات فراوان در سال های اخیر در مورد لائوتارو مارتینز، بالاخره قرارداد این مهاجم آرژانتینی تا سال 2026 تمدید شد. سیمونه اینزاگی بعد از برتری تیمش مقابل اودینزه با دو گل، در مورد این دیدار و البته تلاش اینتر برای تمدید با نیکو بارلا و مارسلو بروزوویچ صحبت کرد.

به گزارش «شایانیوز » به نقل از ورزش سه سیمونه اینزاگی گفت: "بازی ساده ای نبود، زیرا می دانیم که اودینزه تیم فیزیکی است که فضاها را می بندد. بازیکنان اینتر زمان زیادی برای آماده شدن نداشتند، اما ما واقعا سخت کار کردیم و حالا باید بعد از دو پیروزی متوالی با ثبت کلین شیت، به همین مسیر ادامه دهیم. ما مدافعان فوق العاده ای داریم، اما کلین شیت به تعادل در کل تیم بستگی دارد، نه فقط مدافعان.

تصمیم به تعویض خواکین کوره‌آ قبل از گلزنی؟ قطعا نه، خواکین آنچه را که من در نیمه اول خواستم انجام داد، سعی کرد دفاع حریف را باز کرده و به فضاها حمله کند. من کوره‌آ را به خوبی می شناسم و او گزینه بزرگی برای ما است. من خوش شانس هستم که چهار مهاجم در حال حاضر در دسترس دارم، بنابراین باید در انتخاب بازی به بازی ترکیب هجومی خود عاقلانه عمل کنم.

بازی مقابل شریف در لیگ قهرمانان احتمالا مهمتر از دو دیدار ما در سری آ است. تا اینجا می توانستیم امتیازهای بیشتری در لیگ بگیریم، اما به نظر من تا همینجا نیز خوب کار کرده ایم. ناپولی و میلان با نتایج خود رکوردهای جدیدی ثبت کردند و این فقط می تواند انگیزه بیشتری برای ما باشد.

تمدید قرارداد لائوتارو مارتینز؟ من خوش شانس هستم که یک  کادر قوی پشت سرم دارم که از هر نظر کمک می کند. طبیعتا تمدید قرارداد لائوتارو بسیار مهم است و حالا ما منتظر قراردادهای بعدی در مورد نیکو بارلا و مارسلو بروزوویچ هستیم."

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی