|

ماجرای حرفه ای سازی

اتفاق عجیبی که برای استقلال و پرسپولیس رخ داد

اتفاقی که از شنبه شب تا ظهر یکشنبه در فوتبال ایران رخ داد، چیزی شبیه یک معجزه بود.

لینک کوتاه کپی شد

از شنبه شب همه جا صحبت از پایان مهلت پرسپولیس و استقلال برای کسب مجوز حرفه ای بود اما ناگهان تا ظهر یکشنبه  یکسری ارتباطات برقرار و یکسری تلفن‌ها زده شد و با چند جلسه چنان کار جمع شد که حالا نه تنها امیدواریم با آسیا برویم بلکه این امیدواری را هم داریم که با همین معجزات الهلال را هم گلباران کنیم!

به گزارش «شایانیوز » و به نقل از خبرورزشی در حالی که پرسپولیس و استقلال هر دو همچنان زیر نظر یک نهاد دولتی هستند و در حالی که هیچ کدام ورزشگاه آبرومندی ندارند و کلی هم بدهی دارند، ناگهان شب خوابیدیم و صبح مجوز حرفه‌ای گرفتیم تا مشخص شود که سخت ترین کارهای دنیا را هم به راحتی و با چند تلفن می‌توان انجام داد. این جاست که می گویند اگر کاری را سخت بگیری انجام نمی‌شود و ما نشان دادیم که با راحت گرفتن همه امور می توان دست به کارهای بزرگ زد.

با همین فرمول به راحتی ایران می‌تواند مجوز میزبانی رقابت‌های جام جهانی را هم بگیرد چرا که احتمالاً هم ورزشگاه های درست و حسابی داریم و هم باشگاه‌های حرفه‌ای و هم امکاناتی که چشم تمام اروپا را کور می کند. هواداران پرسپولیس و استقلال هم متوجه شدند که استرس ۲۴ ساعته آنها کاملاً بی دلیل بود همان طور که سری قبل سلطانی‌فر تا مالزی رفت و برای استقلال مجوز گرفت، اینبار هم وزارت ورزش کار را جمع کرد و قطعاً در ماه‌های آینده هم یکی پیدا می‌شود که در دقیقه ۹۰ مجوز بگیرد و مشکلات را حل کند.

فقط سوال اینجاست که چرا ما فکر می‌کنیم هیچ قدرتی نداریم و نمی توانیم میزبان جام جهانی و جام ملت های آسیا شویم!؟

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی