|

رشید مظاهری ر آستانه جدایی از استقلال؛ مقصد فولاد

رشید مظاهری قصد جدایی از استقلال را دارد و به نظر می‌رسد این بار مقصد او فولاد است

لینک کوتاه کپی شد

از صحبت‌های فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از بازی با تراکتور اینطور برداشت شد که رشید مظاهری قصد جدایی از استقلال را دارد و به نظر می‌رسد این بار مقصد او فولاد است.

رشید مظاهری از زمانی که با استقلال قرارداد امضا کرد بار‌ها قصد جدایی از این تیم را داشت و یک بار حتی قراردادش را هم با این باشگاه فسخ کرد، اما با درخواست مصطفی آجورلو دوباره به این باشگاه برگشت.

مطابق پیش بینی‌ها رشید مظاهری با شروع فصل به دروازه بان نیمکت نشین استقلال تبدیل شد و حالا دوباره شایعاتی در مورد جدایی این بازیکن به گوش می‌رسد.

در این بین مظاهری دقیقا مثل بار‌های قبلی که قصد جدایی از استقلال را داشت این شایعه را در میکسدزون تکذیب کرد، اما فرهاد مجیدی وقتی با سوالی در مورد احتمال پیوستن مظاهری و علیرضا رضایی به فولاد روبرو شد ترجیح داد به این شکل به آن پاسخ بدهد: به هیچ عنوان اجازه جدایی رضایی را نمی‌دهم. او دروازه‌بان بسیار جوانی است قبلاً هم گفته‌ام او می‌تواند ۱۰ سال دروازه بان تیم ملی باشد. به هیچ عنوان اجازه جدایی او را نمی‌دهم، در مورد سایر بازیکنان با باشگاه می‌توانید صحبت کنید.

با این شرایط به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی مخالفتی با جدایی رشید مظاهری نخواهد داشت و احتمال اینکه او ظرف روز‌های آینده از استقلال جدا شود و با فولاد قرارداد امضا کند بسیار زیاد است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی