|

ادعای امیرحسین صدقی

ماجرای گل ناسالم استقلال به ذوبی ها

مدافع ذوب آهن مدعی است این تیم با بدشانسی برابر استقلال شکست خورده و گل دوم شاگردان فرهاد مجیدی در شرایط آفساید به ثمر رسید.

لینک کوتاه کپی شد

امیرحسین صدقی مدافع ذوب آهن درباره بازی هفته دوم تیمش مقابل استقلال گفت: بازی سختی داشتیم و این را به خوبی می‌دانستیم. استقلال را خوب و کامل آنالیز کرده بودیم و راه‌های نفوذشان را بسته بودیم ولی مهاجم خارجی آنها که جدید بود مارا غافلگیر کرد و تفاوت را در این دیدار رقم زد. چون بازی او را ندیده بودیم در آنالیزهای ما جا نداشت و از همین رو به مشکل خوردیم. این را هم بگویم که بدشانسی هم در این شکست دخیل بود.

به گزارش «شایانیوز » به نقل از ورزش سه وی در مورد گل اول یامگا که از بین 4 مدافع به ثمر رساند گفت: بخشی از تعلل خط دفاع به دلیل ترس از پنالتی بود و بخش دیگر آن به این دلیل بود که هر کدام از مدافعان به هوای دیگری ایستادند و منتظر بودند نفر دیگر تکل بزند که باعث شد یامگا راحت بچرخد و شوت بزند.

مدافع ذوب آهن در مورد گل دوم یامگا هم توضیح داد: این گل روی موقعیت خطا به ثمر رسید و قبل از اینکه توپ به یامگا برسد روی بازیکن ما خطا کردند که داور آن را ندید و به همین دلیل فکر می‌کنم گل دوم استقلال سالم نبود.

صدقی در مورد مصدومیتش در پایان بازی گفت: من از دقیقه 75 مصدوم بودم و توانایی هیچ حرکتی نداشتم ولی چون تعویض‌های تیم تمام شده بود مجبور شدم در زمین بمانم ولی واقعاً نمی‌توانستم حرکتی انجام دهم و به ناچار در زمین راه می‌رفتم و این هم یکی دیگر از بدشانسی‌های ما در این بازی بود.

وی در مورد لغو دیدار با پیکان توضیح داد: این اتفاق به ضرر تیم ما تمام می‌شود چرا که از بازی سنگین مقابل استقلال بیرون آمدیم و بلافاصله وارد یک بازی سنگین دیگر با سپاهان خواهیم شد. این فاصله بین دو بازی هم ما را از شرایط بازی خارج می‌کند و در این شرایط کار سختی داریم ولی چاره ای نیست و باید آماده دربی حساس اصفهان شویم که دو تیم در آن نیاز به سه امتیاز دارند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی