|

ادعای بهتاش فریبا

واکنش یک استقلالی به رابطه خوب فرهاد مجیدی و آجورلو

بهتاش فریبا، پیشکسوت استقلال، از روند رو به پیشرفت استقلال می‌گوید اما معتقد است هشت هفته دیگر می‌تواند در مورد قهرمان پیش‌بینی کند.

لینک کوتاه کپی شد

بهتاش فریبا ، پیشکسوت استقلال، که سابقه نشستن روی نیمکت آبی‌ها به عنوان مربی را نیز در کارنامه دارد امروز در مراسم جشن روز مربی حاضر شد و با دوستان قدیمی خود دیدار کرد. فریبا در حاشیه این مراسم به سوالات خبرنگار ورزش سه پاسخ داد. او در ابتدا در خصوص حضورش در این مراسم گفت: من امروز از طرف بیژن ذولفقار نسب دعوت شدم و عضو این کانون نبودم و دوستان قدیمی‌ام را دیدم و خیلی خوشحالم.

به گزارش «شایانیوز » به نقل از ورزش سه فریبا در مورد وضعیت استقلال گفت: وضع استقلال خوب است و دو بازی را برده‌اند و بازی دوم را بهتر بازی کردند و هرچه رو به جلو بروند بهتر می‌شوند و تیم‌شان بهتر می‌شود و فکر می‌کنم تعامل بین مدیریت و کادرفنی باعث این پیروزی‌ها شده. نفرات جوان و جدید خوبی گرفتند و از لحاظ تاکتیکی می‌توانند بهتر شوند.

او ادامه داد: دلیلی نمی‌بینم که رابطه خوب مدیریت به هم بخورد چرا که هر کدام از آقایان در حیطه خودشان فعالیت می‌کنند. مدیریت وظیفه خودش را انجام می‌دهد و کادرفنی هم وظیفه خودش را انجام می‌دهد و یک قرارداد خوب هم با اسپانسر جدید بسته‌اند و این یعنی اینکه پول بچه‌ها به موقع داده می‌شود و اگر بحث اسپانسرینگ به هم نخورد دلیلی برای خراب شدن این رابطه خوب وجود ندارد. آقای آجورلو ادمی است که فوتبال را بلد است و کادرفنی هم دیگر نباید دنبال مسائل جانبی باشد چون می‌داند از آنها پشتیبانی می‌شود. یک انرژی مثبتی هم ما به عنوان قدیمی‌ها به همراه هواداران به این تیم می‌دهیم که امسال جزو مدعیان باشد.

فریبا در خصوص اینکه آیا آبی‌ها مدعی قهرمانی هستند یا خیر بیان کرد: الان خیلی زود است که در مورد قهرمانی صحبت کنیم. فکر می‌کنم از هفته دهم به بعد تازه آرام آرام می‌توان درباره‌اش صحبت کرد. تیم‌ها باید هرچه جلو می‌روند بهتر شوند. در ضمن طبیعی است که تیم‌های بزرگ احتیاج به آدم‌های بزرگ دارند و فکر می‌کنم آقای پین خیلی می‌تواند به فرهاد مجیدی و کادرش کمک کند.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی