|

مجید صدری و درخواست مهم

درخواست عجیب سرپرست پرسپولیس از شهردار !

مجید صدری می‌گوید که پرسپولیس باید دو سه زمین تمرین در اطراف ورزشگاه کاظمی داشته باشد.

لینک کوتاه کپی شد

حدود یک ماه پیش سرپرست باشگاه پرسپولیس برای بازدید از ورزشگاه شهید کاظمی به این استادیوم رفت و سپس اعلام کرد که قصد توسعه این استادیوم را دارد. او حالا در این باره می‌گوید: با آقا یحیی صحبت کردیم و می‌خواهیم دو یا سه زمین دیگر در شهید کاظمی احداث کنیم.  ما شرمنده کادرفنی و باز‌یکنانمان هستیم چون ورزشگاهی که در آن تمرین می‌کنند در شان آنها نیست و من از همه عذرخواهی می‌کنم.

صدری با اعلام وعده ای جدید درباره ورزشگاه درفشی فر اظهار داشت:

کاری انجام می‌دهیم که درفشی فر را دوباره احیا کنیم.  من خجالت کشیدم وقتی دیدم آکادمی ما در کانکس نشسته. ما از این ها به اسم تیم پایه نام می‌بریم که قرار است بازیکنانش رشد پیدا‌ بکنند و به تیم بزرگسالان ما بیایند.

سرپرست قرمزها با طرح درخواست از شهردار و وزیر عنوان کرد: ما باید این مسائل را زیرساختی درست کنیم. ما خدمت آقای وزیر رفتیم که ایشان قول دادند که انشاالله کمک کنیم و به دیدار شهردار برویم و سند آن ورزشگاه هم بگیریم. از آقای سجادی و زاکانی خواهش می‌کنیم به ما کمک کنند این سند به نام باشگاه پرسپولیس شود.

او در مورد در اختیار گرفتن زمین تمرینی پرسپولیس گفت:

الان سند درفشی فر به نام ماست و کسی نمی‌تواند حرفی بزند و در برنامه‌ ما است که بتوانیم این کار (گرفتن سند ورزشگاه کاظمی) را انجام بدهیم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی