|

ترکیب احتمالی استقلال مقابل تراکتور؛ 8 آبان 1400

با توجه به عملکرد مناسب استقلال با کسب شش امتیاز از دو بازی ضمن دو کلین شیت، بعید به نظر می‌رسد که ترکیب اصلی دچار دگرگونی شود.

لینک کوتاه کپی شد

در‌چارچوب بازی‌های هفته سوم لیگ برتر فوتبال تیم استقلال از ساعت ۱۸ امشب در ورزشگاه آزادی میزبان تیم تراکتور رده هفتمی خواهد بود. تراکتور لیگ را با شکست شوکه کننده مقابل گل گهر سیرجان شروع کرد و در هفته گذشته موفق شد با نتیجه سه بر صفر در خانه صنعت نفت آبادان به برتری دست پیدا کند تا اکنون در دومین بازی خارج از خانه حریف استقلال باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایلنا، تراکتور طی چند فصل گذشته در هفته‌های ابتدایی یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی نشان داده، اما تا پایان راه مسیر آن‌ها به کسب جام ختم نشده که از این روز این فصل فیروز کریمی و دستیارانش تلاش خواهند کرد تا به این طلسم پایان بدهند.

تیم استقلال پس از برتری مقابل هوادار در تهران و ذوب آهن در اصفهان در بازی خانگی انگیزه زیادی برای سومین برد و همینطور کلین شیت پیاپی دارد تا با فرهاد مجیدی در همین هفته‌های ابتدایی خودش را مدعی عنوان قهرمانی نشان بدهد.

آنطور که مجیدی پیش از بازی اعلام کرد در حال حاضر این تیم مصدومی ندارد و حتی سیدحسین حسینی که برابر ذوب آهن دچار آسیب دیدگی شد برای مسابقه امروز در دسترس است. همچنین آن‌ها امروز محرومی هم ندارند.

بعد از حضور سبحان خاقانی در اردوی تیم امید، در بازی گذشته فرهاد مجیدی از کوین یامگا به عنوان جانشین او در ترکیب اصلی استفاده کرد و همچنین مهدی مهدی پور به عنوان جایگزین زیبرنیک نفس در زمین بهره برد.

با توجه به عملکرد مناسب استقلال با کسب شش امتیاز از دو بازی ضمن دو کلین شیت، بعید به نظر می‌رسد که ترکیب اصلی دچار دگرگونی شود و قابل پیش بینی است که ترکیب مقابل ذوب آهن مجددا برای کسب هماهنگی بیشتر برابر تراکتور قرار بگیرند.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل تراکتور:

سید حسین حسینی، محمد حسین مرادمند، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، جعفر سلمانی، وریا غفوری، کوین یامگا، ارسلان مطهری و امیر حسین حسین‌زاده

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی