|

بازی با هوادار فرصتی طلایی برای شهباززاده

بازی سپاهان با هوادار، این فرصت را در اختیار شهباززاده قرار می دهد تا جایگاهش را در جدول برترین گلزنان، بهتر کند.

لینک کوتاه کپی شد

هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر در حالی از امروز شروع می‌شود که روی کاغذ، در بین تیم‌های مدعی، بازی سپاهان از سایر رقبا ساده‌تر است. این تیم زردپوش اصفهانی باید در خانه به مصاف هوادار، تیم تازه صعود کرده به رقابت‌های لیگ برتر برود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، این بازی فرصت مناسبی برای سجاد شهباززاده، مهاجم سپاهان است تا به تعداد گل‌های زده اش اضافه کند. او که فصل پیش هم عنوان آقای گلی را به دست آورده در این فصل تا به اینجا موفق شده ۲ گل بزند و در فهرست صدرنشینان آقای گلی قرار بگیرد. با این حال چندین بازیکن دیگر از جمله سه بازیکن تیم‌های گل گهر، استقلال و پرسپولیس، یعنی سه رقیب دیگر سپاهان در مسیر قهرمانی، در این فهرست حضور دارند.

سعید صادقی، کوین یامگا و مهدی عبدی هر سه مثل سجاد شهباززاده ۲ گله هستند، ولی بازی این هفته تیم‌های مذکور همگی دشوارتر از سپاهان است. گل گهر باید با نساجی، استقلال با تراکتور و پرسپولیس هم با آلومینیوم اراک بازی می‌کند که روی کاغذ رقبای سخت تری هستند. در واقع بازی سپاهان با هوادار، این فرصت را در اختیار مهاجمش قرار می‌دهد تا احتمالا با گل‌های شهباززاده، جایگاه او از همین هفته از رقابت‌های لیگ برتر در جدول برترین گلزنان، بهتر شود.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی