|

جای قاسمی نژاد در استقلال تنگ تر از قبل شده؛ او جدا می شود؟

درخشش یامگا، خرید رودی ژستد و حضور چند مهاجم دیگر مثل مطهری، رمضایی و آزادی باعث شده تا جای قاسمی نژاد، مهاجم تازه استقلالی‌ها تنگ‌تر شود.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال آماده می‌شود تا امروز در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف تراکتور برود. این تیم که دو بازی قبلی اش را برده به واسطه عملکرد کوین یامگا، خرید جدیدش حسابی زیرذره بین رفته است. یامگا، بازیکنی که عنوان شده مدافع است در خط حمله به میدان رفته و هر دو گل تیمش را به ذوب آهن زده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو، درخشش یامگا در خط حمله، خرید تازه یک مهاجم به اسم رودی ژستد و حضور چند مهاجم دیگر از جمله ارسلان مطهری، آرمان رمضایی و محمد رضا آزادی حالا باعث شده تا جای امین قاسمی نژاد، مهاجم تازه استقلالی‌ها تنگ و تنگ‌تر شود. او که پیش از این هم در ترکیب اصلی استقلال قرار نداشته حالا با این ترافیک بالا شانس کمتری برای بازی دارد.

از این رو به نظر می‌رسد قاسمی نژاد از شرایطی که برایش در استقلال به وجود آمده چندان راضی نیست. آنطور که شایعه شده درخواستی برای بازگشت امین قاسمی نژاد به تیم سابق به دست استقلال رسیده که البته فرهاد مجیدی به آن درخواست پاسخ منفی داده است. این بدان معنا است که قاسمی نژاد باید برای حضور در خط حمله استقلال بماند و بجنگد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی