|

گل عیسی آل‌کثیر به نساجی سالم بود؟

کارشناسان داوری نظراتی اغلب متفاوت با کمک داور بازی پرسپولیس ارائه کرده‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی در حالی به پایان رسید که در دقیقه ۱۲ این مسابقه قرمز‌ها با ضربه آل‌کثیر به گل رسیدند، اما بالا رفتن پرچم کمک داور باعث شد تا این گل مردود شود. آفساید مربوط به لحظه‌ای قبل و زمانی بود که مهدی عبدی، توپ را به مهدی ترابی داده بود.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از ورزش سه، در این صحنه که البته بسیار میلی‌متری و حساس بود، پرسپولیسی‌ها اعتقاد داشتند آفساید رخ نداده است. با این حال و باوجود مردود شدن این گل، پرسپولیس توانست در ادامه دو بار با ضربه عبدی به گل برسد و پیروز مسابقه شود. هرچند که هواداران این تیم اعتقاد دارند تیم داوری مانع از تکرار پیروزی سه گله این تیم شد.

در این خصوص نظرات کارشناسان داوری را می‌خوانید:

حسین نجاتی: به هیچ عنوان آفساید نبود. کمک اول مسابقه اشتباه در ارزیابی داشت، چون مهاجم میانی پرسپولیس در آفساید بود، ولی توپ به مهاجم سمت چپ رفت و کمک عجولانه پرچم را به علت تخلف آفساید بالا برد.

محمد فنایی: بازیکن پرسپولیس یک نصفه پا جلوتر بود و آفساید بود.

نوذر رودنیل: گل صد در صد سالم بود.

نوید مظفری: صحنه‌ای که گل پرسپولیس آفساید اعلام شد، اشتباه کمک داور بود. از زاویه دوربین دوم مشخص می‌شود که کمک داور اشتباه کرده است.

رضا سخندان: کمک داور در این صحنه از روی خط جایگاه هر دو بازیکن را دیده، اما ما این فرصت را نداریم و چنین زاویه‌ای وجود ندارد و به همین خاطر از نظر من حق را باید به کمک داور و تصمیم او داد.

نادری جعفری: دوربین‌های ما به خوبی صحنه را به تصویر نکشیدند. گلی که پرسپولیس زد، صحنه اول و توپی که مهدی ترابی دریافت کرد، آفساید بود.

01658452

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی