|

فدراسیون فوتبال ایران چقدر بدهی دارد؟

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال اعلام کرد این فدراسیون رقمی معادل ۷۰ میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد.

لینک کوتاه کپی شد

بهرام رضاییان، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به اینکه عزیزی خادم و مجموعه فدراسیون قصد دارند تا امورات تیم‌های ملی را به بهترین نحو ممکن پیش ببرند، برنامه ریزی و اقدامات مختلفی  در این زمینه صورت گرفته شده است. فوتبال طی سالهای اخیر باعث شادی ملت شریف ایران بوده و با معماری نوینی که اکنون در بخش مدیریتی و ساختاری فدراسیون فوتبال رخ داده، در انتظار روزهای بهتر از گذشته باید باشیم.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فارس، وی ادامه داد: چالشی که فدراسیون فوتبال اکنون با آن مواجه شده، بدهی‌های مالیاتی است که از سالهای قبل روی دست این فدراسیون مانده و اکنون مشکل ساز شده است. فدراسیون تمایل دارد به شکلی این مشکل رفع را رفع کند. اما به دلیل عدم پرداخت مالیات در زمان مقرر، متاسفانه بدهی‌ها روی هم انباشته شده و اکنون مشکل ساز شده است. در واقع ما میراث دار بیش از ۷۰ میلیارد بدهی مالیاتی سالهای قبل هستیم.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال بیان کرد: بحث تیم ملی فوتبال جهت حضور در جام جهانی، تیم ملی امید در رقابتهای آسیایی و المپیک، تیم ملی فوتبال بانوان جهت شرکت در رقابتهای فینال جام ملتهای باعث شده تا تمرکز فدراسیون بر روی این تیم‌ها متمرکز باشد. این برنامه‌ها، جز الویتهای فدراسیون است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی