|

معضلی به اسم سردار آزمون

سردار آزمون این روز‌ها بیش از هر زمان دیگری مسئولان زنیت را نگران کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

 سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت آخرین فصل حضورش در روسیه را سپری می‌کند. قرارداد او پایان همین فصل به اتمام می‌رسد و آنطور که مشخص شده او قصدی برای تمدید قراردادش با این باشگاه روسی ندارد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، با توجه به اختلاف نظر‌های به وجود آمده بین او و مسئولان باشگاه زنیت، بعید هم به نظرمی رسد در ماه‌های پیش رو توافقی حاصل شود. به این ترتیب، سردار در پایان فصل از زنیت و احتمالا از فوتبال روسیه می‌رود. سردار که تمایل زیادی داشت همین تابستان از زنیت جدا شود و به یکی از تیم‌های بایرلورکوزن در آلمان و یا لیون در فرانسه برود، با مخالفت مسئولان زنیت ماندگار شد.

او هم برای اینکه کار زنیتی‌ها را جبران کرده باشد، پیشنهاد تمدید قرارداد را رد کرده است. به این معنی که اگر سردار در انتهای فصل از زنیت برود، دلاری دست مسئولان این باشگاه روسی را نخواهد گرفت. این خبر، برای تیمی که سردار آزمون را با رقم ۱۲ میلیون دلار خریده تلخ و بحث برانگیز است. حالا، اما به تازگی شایعه‌ای به راه افتاده مبنی براینکه مسئولان زنیت به خاطر آنکه مهاجم ایرانی شان را مفت از دست ندهند قرار است به پیشنهاداتی که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی برای سردار به دستشان می‌رسد علاقه ویژه‌ای نشان دهند.

در این بین حتی شایعه شده لیونی‌ها که خبر دارند سردار آزمون فقط ۶ ماه دیگر در این تیم حضور دارد با رقم ۸ میلیون یورو پا پیش گذاشته اند، ولی مشکل اینجاست که سردار آزمون هنوز از مسئولان باشگاه زنیت ناراحت است و به آن‌ها گفته قصد جدایی از این باشگاه در ژانویه را ندارد. همین چند روز پیش مدیربرنامه‌های سردار آزمون خبر داد که موکلش قصد ندارد در پنجره نقل و انتقالاتی میان فصل از زنیت جدا شود.

این لجبازی‌ها حالا پرونده سردار آزمون را با معضلی جدی روبرو کرده است و زنیتی‌ها بیش از هر زمان دیگری به از دست دادن ستاره ایرانی شان نزدیک شده اند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی