|

ماجرای یک کلیپ جنجالی؛ استقلال و پرسپولیس، تیم ملی نیستند

اتفاقاتی که بعد از بازی دیشب پرسپولیس رخ داد، نشان می‌دهد که هواداران فوتبال بازی تیمهای باشگاهی در آسیا را به چشم بازی ملی نگاه نمی کنند.

لینک کوتاه کپی شد

هر چند هنوز تلاشهایی برای اینکه بازیهای استقلال و پرسپولیس – یا هر تیم دیگری – در آسیا، به چشم یک بازی ملی دیده شود، صورت می‌گیرد اما واقعیت این است که در دنیای فوتبال حرفه‌ای، کمتر هوادار فوتبال از باخت رقیبش ناراحت خواهد شد. در فضای مجازی، کلیپی منتشر شده که بر اساس آن چند هوادار استقلال، بابت شکست پرسپولیس به الهلال، حسابی خوشحال شده‌اند و تقریبا جشن گرفته‌اند!

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، شاید از دید برخی این اتفاق، حرکت خوبی محسوب نشود به خصوص آنکه رقیب، یک تیم عربستانی بوده منتهی محکوم کردن این اقدام هم کار سختی است همانطور که نمی‌توان از پرسپولیسی‌ها، بابت خوشحالی از شکست استقلال در هر مسابقه‌ای چه داخلی و چه خارجی، خرده گرفت.

اینجا بحث تیم ملی مطرح نیست که از همه بخواهیم با دید ملی به قضیه نگاه می‌کنند و همین الهلال که هم دیشب به جمع 4 تیم برتر آسیا رسیده، تیم منفوری بین هواداران النصر محسوب می‌شود و آنها امیدوار بودند که الهلال هر چه زودتر با لیگ قهرمانان خداحافظی کند و این مساله هیچ ارتباطی به بازی دو تیم در مرحله نیمه نهایی نداشته است.

در همه جای دنیا، خوشحالی بابت شکست رقیب در رده باشگاهی یک اتفاق کاملا طبیعی محسوب می‌شود و نمی‌توان هواداران سرخابی را محکوم کرد که چرا از شکست تیمهای رقیب در مسابقات بین‌المللی ناراحت شده‌اند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی