|

(عکس) اطلاعات بازیکن خارجی استقلال فاش شد

باشگاه استقلال قصد دارد مدافع نیمکت نشین تیم وایله دانمارک را به خدمت بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

از صبح امروز با انتشار خبری در خبرگزاری فارس، شایعه شده که استقلال به زودی کوین یاماگا را به خدمت خواهد گرفت. اگرچه در بررسی‌های اولیه نشانی از «یاماگا» در جست و جو‌ها نبود، ولی حالا مشخص شده بازیکن خارجی و مدنظر استقلال «آرتور کوین یامگا تیئنچئو» مدافع فرانسوی – کامرونی باشگاه وایله دانمارک است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، این مدافع ۲۵ ساله در شرایطی گزینه استقلال برای جانشینی احمد موسوی شده که حال و روز چندان خوشی در باشگاه وایله، تیم قعرنشین لیگ دانمارک که سعید عزت اللهی را هم در ترکیب دارد، ندارد و بیشتر نیمکت نشین است. طبق اطلاعاتی که از شرایط او به دست آمده در ۱۱ بازی اخیر وایله کمتر از نیمی از بازی‌ها را از ابتدا در ترکیب قرار گرفته است. نهایتا او در این فصل تا به اینجا ۷ بار برای این تیم دانمارکی به میدان رفته که موفق شده یک پاس گل هم بدهد.

وایله در لیگ ۱۲ تیمی دانمارک فعلا با تفاضل منفی ۲۲ گل در قعر جدول رده بندی است و شرایط خوبی ندارد. آرتور یامگا که پیش از این در تیم دیپورتیو آوش پرتغال هم سابقه بازی کردن داشته این روز‌ها ۳۲۰ هزار دلار ارزش گذاری شده که بعید است با توجه به نیمکت نشینی‌های متعدد این بازیکن، با چنین قیمیتی به فروش برسد. قاعدتا اگر استقلال با چنین رزومه‌ای در پی خریدن این بازیکن فرانسوی – کامرونی است می‌تواند با قیمت بسیار مناسب تری با او به توافق برسد.

1034654_520

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه