|

زیرساخت های VAR مهیا است؛ امیدوارم شاهد یار ۱۲ در بازی بعد باشیم

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تأکید کرد: زیرساخت‌های VAR مهیا و ریل گذاری ها انجام شده.

لینک کوتاه کپی شد

تیم های فوتبال ایران و کره جنوبی امروز از ساعت ۱۷:۰۰ در ورزشگاه آزادی در حالی مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت که تماشاگری در استادیوم حضور ندارد. احسان اصولی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی گفت: همانطور که مطلع هستید براساس محدودیت ها و پروتکل های بهداشتی نشد که در خدمت تماشاگران خوب ایرانی باشیم. امیدوارم در بازی بعد شاهد حضور یار دوازدهم در استادیوم آزادی باشیم.

به گزارش«شیانیوز» به نقل از مهر، وی درباره VAR اظهار داشت: این نیز بحث فنی دارد. دوستان و همکاران ما در فدراسیون با توجه به اینکه چندین بار این موضوع را در هیئت رئیسه مطرح کردند، همه چیز مهیا شد و زیرساخت های اولیه شکل گرفت اما چون براساس پروتکل های AFC و FIFA باید تست ها انجام می شد، این اتفاق رخ نداد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تصریح کرد: همه ریل گذاری ها به درستی در این حوزه انجام شده است. سخت افزار مهیا است، تست های اولیه نیز گرفته شد. گام موثری برداشته شد و امیدواریم در بازی های بعدی انجام شود.

اصولی درباره پست های سرپرستی در فدراسیون فوتبال اظها رداشت: به زودی تعیین تکلیف ها انجام و اعلام می شود. وی درباره اصلاح اساسنامه نیز گفت: نکاتی وجود داردکه تعاملاتی بین مجلس و دولت است. در حال پیگیری آن می باشیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: فعلا نمی توانم درباره آن صحبت کنم چرا که ذهنمان درگیر بازی امروز و حواشی آن بود. اصولی در پاسخ به سوالی درباره قرارداد داوران نیز تأکید کرد: در مورد این نیز چیزی نمی دانم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه