|

تیم ملی و فرصت ویژه برای رزرو بلیت قطر

این احتمال وجود دارد که در پایان بازی امروز ایران و کره جنوبی، تکلیف صعود تیم ملی به جام جهانی، تا حد بسیار زیادی مشخص شود.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی در شرایطی از ساعت 17 میزبان کره جنوبی خواهد بود که با این تیم، 2 امتیاز و با امارات که تیم سوم گروه اول انتخابی جام جهانی است، 7 امتیاز فاصله دارد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، اگر تیم ملی بتواند کره جنوبی را شکست دهد( اتفاقی که اصلا دور از دسترس نیست) فاصله‌اش با کره 5 امتیاز خواهد شد و در صورتی که بازی امارات و عراق برنده داشته باشد یا اینکه لبنان بتواند از سد سوریه بگذرد، باز هم فاصله 7 امتیازی شاگردان اسکوچیچ با تیم سوم جدول حفظ خواهد شد.

در چنین شرایطی، ایران با اندوخته‌ای 12 امتیازی آماده بازی با لبنان خواهد شد. دیداری که 20 آبان برگزار خواهد شد و این احتمال وجود دارد که ایران با برتری در آن دیدار، با 15 امتیاز، در پایان دور رفت مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، صعودش به جام جهانی را تا حد بسیار زیادی قطعی کرده باشد.

تیم ملی در شرایطی با 22 امتیاز به جام جهانی 2018 صعود کرد که کره با 15 امتیاز به عنوان تیم دوم گروه ایران، مسافر روسیه شد و تیم ملی این فرصت را دارد که در پایان مرحله رفت، به مجموع امتیاز کره در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 خواهد رسید و راحت‌ترین صعود به جام جهانی را جشن خواهد گرفت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه