|

رفیق جدید پرسپولیسی برای مهدی قائدی

اغلب دوستان نزدیک قائدی در تیم ملی پرسپولیسی هستند.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی قائدی ستاره چند فصل اخیر استقلال که در این فصل به لیگ امارات رفته کلا ارتباط خوبی با بازیکنان پرسپولیس دارد و در اردوی تیم ملی هم اکثرا در کنار بازیکنان پرسپولیس دیده می‌شد. قائدی که کلا شخصیت خونگرمی دارد معمولا به راحتی می‌تواند با سایرین ارتباط برقرار کند. در بین پرسپولیسی‌ها سیامک نعمتی، محمد حسین کنعانی زادگان و بیرانوند از رفقای نزدیک قائدی به حساب می‌آیند و خارج از فوتبال هم مهدی با این بازیکنان رفت و آمد دارد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، قائدی در تیم باشگاهی‌اش هم با یک پرسپولیسی یعنی احمد نوراللهی بیشتر از سایرین رفاقت دارد؛ تا این ستاره استقلالی نشان دهد جدا از کل کل‌های مرسوم فوتبالی، دوستان پرسپولیسی زیادی دارد.

نکته جالب درخصوص قائدی این است که این بازیکن به تازگی یک دوست جدید پرسپولیسی پیدا کرده است. این رفیق جدید ستاره استقلالی کسی نیست جز میلاد سرلک. هافبک دفاعی آرام و بی‌حاشیه پرسپولیس که در چند اردوی اخیر به تیم ملی دعوت می‌شود و این روز‌ها بیشتر از هر بازیکن دیگری کنار قائدی دیده می‌شود. این دو به واسطه چند سال حضور در لیگ برتر با هم آشنایی داشتند، ولی در این اردوی تیم ملی رابطه آن‌ها به رفاقتی صمیمی تبدیل شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه