|

دراگان اسکوچیچ:

اگر بعد از ۱۰ انتظارات برآورده نشده، نمی‌دانم چه کنم!

اسکوچیچ با اشاره به آمادگی تیمش برای جدال مقابل کره جنوبی، از انگیزه شاگردانش برای دستیابی به چهارمین برد در این رقابت‌ها خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی در چهارمین چالش در مسیر انتخابی جام جهانی، فردا برابر کره جنوبی شاگردانش را رهبری خواهد کرد. تیم ملی بعد از دستیابی به سه برد برابر عراق، سوریه و امارات، اکنون مقابل رقیب اصلی خود در این مسیر قرار خواهد گرفت و آنها امیدوارند علیرغم عدم حضور تماشاگران در این جدال، بتوانند از امتیاز میزبانی خود در استادیوم آزادی برای برتری مقابل حریف سود ببرند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، دراگان اسکوچیچ با حضور در نشست خبری پیش از این جدال و در شرایطی که علیرضا بیرانوند نیز او را همراهی می‌کرد، صحبت‌‎هایش را اینچنین آغاز کرد: عصر همگی بخیر. بازی مهمی را فردا خواهیم داشت. بعد از بازی برابر امارات انگیزه ما زیاد هم شده. برای حریف احترام زیادی قائل خواهیم بود. تیمی که با نظم و سازماندهی زیاد در زمین حاضر خواهند شد. به تیم خودمان هم ایمان خواهیم داشت. خوشبختانه تمام بازیکنان را در اختیار خواهیم داشت و آمادگی لازم را برای بازی فردا مهیا کرده‌ایم.

سرمربی تیم ملی ایران در واکنش به سوالی انتقادات به نحوه بازی تیم ملی گفت: دقیقا نمی‌دانم که انتظار هواداران چیست. فکر کنم بازی خوبی مقابل امارات در آن شرایط جوی نشان دادیم. من فقط می‌توانم جواب انتقادات را با برد نشان دهم. اگر کسی هست که بعد از ۱۰ برد طی ۱۰ بازی انتظاراتش برآورده نشده، من نمی‌دانم باید چه کنیم. تمام تلاش ما این است که ضمن انجام بازی‌های خوب، به نتایج خوبی هم برسیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه