|

توضیح AFC درباره تعداد تماشاگران بازی پرسپولیس - الهلال

سخنگوی کنفدراسیون فوتبال آسیا توضیحاتی درباره تعداد تماشاگران بازی پرسپولیس و الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ارائه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

«نضال بحران» سخنگوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که AFC منتظر پیشنهاد فدراسیون فوتبال عربستان برای تعیین درصد حضور تماشاگران در بازی الهلال با پرسپولیس و النصر با الوحده است. روز شنبه آینده و در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، تیم النصر عربستان در خانه خود از الوحده امارات میزبانی می‌کند و پرسپولیس ایران هم در این مرحله از رقابت‌ها میهمان الهلال است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از مهر، سخنگوی AFC تاکید کرد: هماهنگی بین دو طرف در حال انجام است. هنوز درصد خاصی از حضور تماشاگران در ورزشگاه مشخص نشده است. انتظار می‌رود در روز‌های آینده به صورت رسمی این موضوع اعلام شود. نضال بحران در خصوص زمان شروع مسابقات هم تاکید کرد: هیچ اعتراضی از سوی چهار باشگاه مبنی بر زمان بندی مسابقات دریافت نکردیم.

سخنگوی AFC همچنین درباره احتمال رویارویی النصر و الهلال در مرحله نیمه نهایی و نحوه سهمیه بندی تماشاگران عربستانی در آن مسابقه گفت: این موضوع در آن زمان مورد بحث قرار می‌گیرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه