|

باشگاه استقلال باید درباره پول انتقال قائدی صحبت کند

مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان، پاسخی درباره سرنوشت پول انتقال مهدی قائدی به تیم شباب الاهلی امارات نداد.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان ایران یکی از حاضران در مراسم رونمایی از تندیس پنج پیشکسوت ورزش ایران بود. وی در حاشیه این مراسم در پاسخ به سئوال در خصوص برگزاری بازی تیم ملی فوتبال ایران و کره جنوبی بدون حضور تماشاگر در ورزشگاه آزادی، گفت: باید این را از فدراسیون فوتبال سئوال کنید. اختیارش با فدراسیون بوده است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از مهر، علی نژاد همچنین در پاسخ به این سئوال که سرنوشت انتقال پول مهدی قائدی به تیم شباب الاهلی امارات چه شد؟ تاکید کرد: در این مورد باید مدیریت وقت باشگاه استقلال و آقای آجورلو صحبت کنند. من خیلی وارد این بحث‌ها نمی‌شوم.

وی درباره عدم دسترسی باشگاه پرسپولیس به پاداش‌های آسیایی باوجود مشکلات مالی شدید اظهار کرد: داریم تمام تلاشمان را از تمام راه‌هایی که امکانش باشد، انجام می‌دهیم. متاسفانه AFC تا الان همراهی نکرده است. امیدوارم یکی از این راه‌ها به نتیجه برسد. به دلیل تحریم‌های ظالمانه آمریکا، میلیاردها دلار خارج از ایران داریم و فقط موضوع پرسپولیس نیست.

معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان در خصوص مطرح شدن اسامی افرادی مثل حبیب کاشانی و علی اکبر طاهری برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: فعلاً درباره هیچکس بحث نشده است. در حال حاضر مجید صدری کارش را در پرسپولیس انجام می‌دهد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه