|

خط و نشان علیرضا مرزبان برای پرسپولیس

مربی سپاهان می‌گوید تیمش امسال مدعی قهرمانی است و در این مسیر با کسی تعارف ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

سپاهان در نقل و انتقالات تابستانی بازیکنان بسیار با کیفیتی را خریده و حالا جدی‌ترین مدعی قهرمانی است. این تیم البته فصل گذشته هم تا هفته آخر با پرسپولیسی‌ها برای رسیدن به عنوان قهرمانی رقابت می‌کرد که نتوانست جام را به دست بیاورد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فارس، برای فصل پیش رو شرایط سپاهان دگرگون شده و آن‌ها مهره‌های ارزشمندی از جمله مسعود ریگی، فرشاد احمد زاده و شهریار مغانلو را به خدمت گرفته اند و با چند ستاره کلیدی تیمشان در فصل گذشته مثل سروش رفیعی و سجاد شهباززاده هم تمدید کرده اند. طبیعی است که تیمی با چنین کیفیتی شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ بیست و یک داشته باشد.

علیرضا مرزبان، مربی سپاهان با اشاره به همین تقویت صورت گرفته، تیمش را مدعی اصلی قهرمانی می‌داند. او می‌گوید با پرسپولیسی‌ها رقابت ورزشی خواهند داشت، ولی برای رسیدن به عنوان قهرمانی با کسی تعارف ندارند. مرزبان برای قهرمان کردن سپاهان در کورس با پرسپولیس می‌گوید: «واقعا به دنبال این هستیم که رقابت ورزشی داشته باشیم. می‌توانیم حتی برای هم کری خوانی کنیم، اما معیار‌های ما انسانی می‌ماند. خاج از زمین هیچ مشکلی با کسی نداریم.

بحثمان ورزشی است و سعی می‌کیم سپاهان را امسال با جان و دلمان قهرمان کنیم. از این مساله یک قدم به عقب نمی‌رویم. اهداف ما در جهت قهرمان شدن تیم است و در این زمینه با کسی هم تعارف نداریم. سعی می‌کنیم تیمی قدرتمند و با احساس را وارد مسابقات کنیم. تیمی که سال گذشته با ۶۵ امتیاز لیگ را به پایان رسانده الان باید برای قهرمانی مبارزه کند و ما به کسب قهرمانی امیدوار هستیم.»

پیشنهادات ویژه

 • سپاهانی ارسالی در

  پرسپولیس دیگه قهرمان نیس
  عشقه سپاهان و مرزبان

 • شارلاتان ارسالی در

  ان شاالله،،به یاری خداوند

 • شارلاتان ارسالی در

  دمت گرم آقای مرزبان

 • جواد ارسالی در

  پرسپولیس تا۶تاجام نگیرد درست نیست پس امسال هم جام مال ماست

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی