|

حسینی که درخشید و لژیونر شد ولی تیم ملی را از دست داد

سید مجید حسینی مدافع سابق استقلال، به یک نیمکت نشین محض در تیم ملی تبدیل شده.

لینک کوتاه کپی شد

پدیده تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ بدون شک سید مجید حسینی بود. حسینی خوش قد و قامت در استقلال چهره شد ولی اوج کارش در جام جهانی روسیه بود. وقتی در بازی اول تیم ملی مقابل مراکش، روزبه چشمی مصدوم شد؛ کیروش در عین غافلگیری مجید حسینی را به زمین فرستاد و انصافا هم این بازیکن، نمایش بسیار خوبی در طول جام جهانی از خودش نشان داد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، بعد از درخشش در جام جهانی، مجید لژیونر شد و به فوتبال ترکیه رفت. در سال اول حضور در ترابزون اسپور، حسینی روند خوبش را ادامه داد ولی در فصل بعد از آن، اوضاع بر وفق مراد مدافع ایرانی پیش نرفت. اختلاف با سرمربی و چند مصدومیت باعث شد تا مجید از ترکیب اصلی تیمش فاصله بگیرد و همین موضوع، حسینی را از ترکیب اصلی تیم ملی هم دور کرد.

مجید حسینی بعد از این اتفاقات، تصمیم گرفت تیمش را عوض کند تا بتواند دوباره به بازیکن فیکس تیم ملی تبدیل شود؛ ولی با وجود اینکه حسینی در کایسری اسپور، شرایط نسبتا خوبی دارد ولی همچنان در تیم ملی جایگاهش را از دست رفته می بیند. عملکرد خوب شجاع و کنعانی زادگان در بازی های اخیر تیم ملی هم مزید بر علت شد تا اسکوچیچ برای انتخاب دو مدافع میانی خود به گزینه ای غیر از آنها فکر نکند.

آنطور که مشخص است مجید حسینی کار بسیار سختی برای پس گرفتن جایگاه خود در ترکیب اصلی تیم ملی دارد. یا باید منتظر افت و اشتباهات خلیل زاده و کنعانی زادگان باشد و یا در دیدارهای باشگاهی، تلاشش را بیشتر کند و بازی های درخشانی به نمایش بگذارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه