|

مجیدی: آجورلو کار چندسال را ظرف ۱۰ روز انجام داد

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما سه بازیکن خارجی جذب می‌کنیم و به احتمال زیاد دو بازیکن خارجی در این هفته به تیم اضافه می‌شوند.

لینک کوتاه کپی شد

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره مدیریت جدید باشگاه و آخرین وضعیت نقل‌وانتقالاتی تیم توضیحاتی را ارائه داد که می‌خوانید:

شرایط فعلی باشگاه را چطور ارزیابی می‌کنید؟

به گزارش«شایانیوز» به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، کاری که باشگاه استقلال در سال‌های گذشته نتوانست انجام دهد را آجورلو ظرف ۱۰ روز انجام داد و امروز هم به من خبر دادند که تیم استقلال دارای یک زمین تمرین خیلی خوب شده است که جا دارد از مدیرعامل تشکر کنم. از زحمات نصیری که به صورت شبانه‌روزی پیگیر کار‌های تیم است و از بازیکنانم بابت اخلاق و شرافت‌شان در ماه‌های گذشته تشکر می‌کنم. آنها سختی‌های زیادی را تحمل کردند، اما با تمام وجود در خدمت تیم بودند. ما در طول نیم فصل دوم فصل گذشته از زمین تمرین خوب محروم بودیم و البته دریافتی خاصی هم نداشتیم، اما بازیکنان با تمام وجود برای استقلال جنگیدند و این برای من خیلی قابل ارزش است.

نظرتان راجع به جدایی برخی از بازیکنان استقلال چیست؟

به عنوان سرمربی نمی‌توانم فراموش کنم که در سه - چهار بازی آخر فرشید اسماعیلی با وجود مصدومیت برای استقلال بازی کرد. استقلال خانه امثال او، محمد نادری و مسعود ریگی است و برای آنها آرزوی بهترین‌ها را دارم.

خیلی از هواداران دوست دارند بدانند که وضعیت جذب بازیکنان جدید به کجا رسید.

ما سه بازیکن خارجی جذب می‌کنیم؛ به احتمال زیاد دو بازیکن خارجی در این هفته به تیم اضافه می‌شوند. سعی کردم بازیکنانی را انتخاب کنم که در شرایط مسابقه قرار داشته باشند. این دو بازیکن خارجی که به زودی به جمع ما اضافه می‌شوند، هر دو در شرایط مسابقه قرار دارند. روزبه چشمی هم در حال مذاکره نهایی با باشگاه است و احتمالا به جمع ما اضافه خواهد شد.

به عنوان صحبت پایانی، با وجود تغییرات مدیریتی رخ داده، آیا نسبت به آینده خوشبین هستید؟

از موقعی که مصطفی آجورلو به استقلال آمده با انرژی و اعتماد به نفس بیشتر کار می‌کنم. بحث مدیریت در فوتبال بسیار مهم است. یک مدیر خوب و مقتدر و پرتلاش می‌تواند به یک تیم انرژی خوبی بدهد و خوشحالم که در شرایط فعلی این اتفاق رخ داده است. ما هیچ تیمی را در لیگ دست کم نمی‌گیریم و همه بازی‌ها برای ما سخت است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی