|

(عکس) وعده مجید صدری به پیشکسوت باشگاه

مجید صدری امروز یکشنبه در دفتر کار خود، با منوچهر شفقتیان پیشکسوت پرسپولیس دیدار کرد.

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که شایعاتی درباره عدم توجه باشگاه پرسپولیس به مشکلات پیشکسوتان مطرح شده بود، مجید صدری امروز یکشنبه در دفتر کار خود در باشگاه، با منوچهر شفقتیان دیدار کرد و به او قول داد، نهایت تلاش خود را برای کاستن از مشکل اسکان و اشتغال وی انجام دهد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از میزان، شفقتیان بازیکن پیشین پرسپولیس و پیشکسوت فوتبال کشورمان، به دعوت رئیس هیأت مدیره و سرپرست باشگاه در ساختمان مرکزی پرسپولیس با وی دیدار داشت. این جلسه حدود ۴۰ دقیقه به طول انجامید و شفقتیان فرصتی یافت تا درباره مشکلات شخصی خود با مسئول باشگاه پرسپولیس درد دل کند.

این پیشکسوت فوتبال ایران که با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کند، در پایان این نشست، گفت: خودم را مدیون پرسپولیس می‌دانم و از افتخارات و دارایی‌های من، همین بازی در پرسپولیس است. به نظر من، این میراثی که از نسل گذشته به ما و از ما به نسل جدید رسید، چراغی است که هیچگاه خاموش نمی‌شود.

وی ادامه داد: با وجود همه مشکلاتی که دارم، یکی از معدود دلخوشی‌های من، همین بازی‌های پرسپولیس و پیروزی‌هایش است. این تیمی که الان داریم می‌تواند قهرمان آسیا شود و هر سه جام داخلی را ببرد. شرایط خیلی سخت است، ولی ظرفیت و توان قهرمانی در همه جام‌ها در تیم ما وجود دارد.

3291231_122

شفقتیان که در کلاس‌های مربیگری نیز شرکت داشته، به مباحث فنی در خصوص دیدار حساس پرسپولیس و الهلال پرداخت و افزود: من به موفقیت در بازی با الهلال خوشبین هستم. آنها تیم خیلی خوبی دارند و بازیکنان گران‌قیمتی را برای بالا بردن کیفیت بازی خودشان به کار گرفته‌اند، ولی با افکار و ذهنیتی که در پرسپولیس می‌بینم، شانس خوبی برای موفقیت در این بازی خواهیم داشت. بازیکنان ما باید در تمام دقایق بازی، متمرکز و باهوش عمل کنند و از کمترین موقعیت، بهترین بهره را ببرند.

در جریان این ملاقات، مجید صدری نیز ضمن دلداری دادن به این پیشکسوت، قول داد که نهایت تلاش برای کاستن از مشکلات، صورت خواهد گرفت. مدیران باشگاه در تلاش هستند تا منزلی را برای شفقتیان اجاره کنند و در نزدیکی محل سکونت هم شغلی برای وی فراهم شود که بتواند امور زندگی خود را با آن مدیریت کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه