|

برگ برنده پرسپولیس در دیدار با الهلال

در میان تمام سوال‌هایی که درباره ترکیب پرسپولیس برای الهلالی‌ها پیش می‌آید، پهلوان می‌تواند برگی مجزا برای گل محمدی در این دیدار حساس باشد.

لینک کوتاه کپی شد

بازی کردن در ترکیب فیکس تیم پرسپولیس آنهم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا کار چندان ساده‌ای به نظر نمی‌رسد. این تیم در بیشتر پست‌ها بازیکنان با کیفیتی دارد که همین مورد باعث بالا رفتن رقابت در پست‌های مربوطه شده است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، یکی از این پست‌ها وینگر و هافبک‌های راست و چپ است که پرسپولیس بازیکنان با کیفیتی دارد. به طوری که بعضا به تعدادی از این بازیکنان حتی چند دقیقه فرصت هم نمی‌رسد. علی شجاعی از فصل گذشته و رضا دهقانی در همین فصل، نمونه بازیکنانی هستند و خواهند بود که قربانی رقابت بالا در این پست خواهند شد. پرسپولیس برای این پست‌ها مهدی ترابی، وحید امیری، امید عالیشاه و احسان پهلوان را منهای یکی دو بازیکن دیگری که از آن‌ها نام برده شد در اختیار دارد.

شرایط برای یحیی بعضی وقت‌ها چنان پیچیده می‌شود که او مجبور است بعضا از این هافبک‌ها در پست مهاجم هم استفاده کند؛ مشابه کاری که پیش‌تر با وحید امیری و امید عالیشاه انجام داده است. البته این دو بازیکن دیگر تکلیف شان مشخص است و بسیاری از مربی‌های داخلی و خارجی از قابلیت و کیفیت بازی آن‌ها آگاهی دارند.

با این وجود، اما به نظر می‌رسد احسان پهلوان می‌تواند تبدیل به برگ برنده یحیی گل محمدی و پرسپولیس برای بازی با الهلال شود. پهلوان از زمانی که به پرسپولیس آمده در بیشتر بازی‌ها به صورت فیکس به میدان رفته، ولی در دیدار برابر استقلال تاجیکستان نیمکت نشین شد. از این گذشته، به نظر می‌رسد پهلوان در تمرینات اخیر پرسپولیس هم پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته که همین امر باعث تغییر نگرش یحیی گل محمدی به استفاده از این بازیکن شده است.

در میان تمام علامت سوال‌هایی که درباره ترکیب و سیستم بازی پرسپولیس برای الهلالی‌ها پیش می‌آید، احسان پهلوان می‌تواند برگی مجزا برای یحیی گل محمدی در این دیدار حساس باشد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی