|

صدور مجوز داخلی برای حضور تماشاگر در ورزشگاه آزادی

فدراسیون فوتبال ایران تمام مدارک لازم برای تایید حضور هواداران در بازی با کره جنوبی را به کنفدراسیون آسیا ارسال کرد.

لینک کوتاه کپی شد

فدراسیون فوتبال ایران قصد دارد پس از دوران شیوع جهانی ویروس کرونا اقدام به حضور تماشاگران در دیدار هفته جاری تیم ملی مقابل کره جنوبی کند. از این رو بخش بین‌الملل فدراسیون فوتبال در ابتدای مهرماه سال جاری با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا تقاضای خود مبنی بر حضور تماشاگر را اعلام کرد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از مهر، به گفته حسین شریفی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال، AFC موافقت اولیه خود را با این موضوع اعلام کرده و خواستار اعلام جزئیات تعداد هواداران و سایر مسائل شدند. فدراسیون فوتبال هم پس از جلسه عصر پنجشنبه گذشته خود با مسئولان شورای تأمین استان، موافقت نهایی برای حضور هواداران را کسب کردند و بلافاصله آن را با جزئیات در اختیار AFC قرار دادند.

همزمان با اعلام جزئیات قرار است شرایط برای فروش بلیت در سامانه رسمی فدراسیون اعلام شود. کنفدراسیون فوتبال آسیا در حالی موضع خود را در این باره فعلاً اعلام نکرده است که تنها سه روز تا دیدار ایران با کره جنوبی باقی مانده است.

تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی از ساعت ۱۷ روز سه شنبه این هفته در مرحله سوم انتخابی جام جهانی به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و حساسیت زیادی برای هر دو تیم دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه