|

مهلت ۶ هفته‌ای آجرلو به فرهاد مجیدی

مدیرعامل باشگاه اسقلال می‌گوید توقع دارد تیمش در عرض ۶ هفته در زمره مدعیان قرار بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه استقلال این روز‌ها با انجام چندین بازی تدارکاتی در پی آماده سازی تیمش برای شروع رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر است. این تیم در شرایطی باید کار را در فصل جدید شروع کند که تغییرات زیادی در ترکیب داشته و چندین بازیکنش را از دست داده و در عوض نزدیک به ۱۰ بازیکن تازه خریده است.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، امسال از آنجایی که خود فرهاد مجیدی تیم را بسته، بسیاری توقع قهرمانی از استقلال دارند و می‌گویند این مربی جوان دیگر بهانه‌ای برای نتیجه نگرفتن ندارد. این موضوعی است که به تازگی مورد توجه مدیر عامل جدید استقلال هم قرار گرفته است. او همین روز گذشته در صحبتی که با بازیکنان و سرمربی استقلال داشت رسما از این گفت که توقع ندارد این تیم به زمان زیادی نیاز داشته باشد.

مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال در حالی که اعلام کرده به مجیدی اعتماد کامل دارد، اما در عین حال صراحتاً گفته که استقلال باید در شش هفته اول خودش را مدعی قهرمانی نشان دهد. آجورلو می‌گوید: «من به فرهاد مجیدی اعتماد دارم. قراردادش را تمدید کردم تا کادر فنی با آرامش کار کند و هیچ عاملی نتواند ما را به سمت حاشیه ببرد. این اتفاق نشان از اعتماد ما به کادر فنی بود. گابریل پین فرد محترم و با رزومه‌ای است. من باشگاه‌های زیادی مثل رم و یوونتوس را دیده‌ام. همگی آن‌ها یک مکتب دارند. خوب است که ما از این فرصت استفاده کنیم تا فوتبال زیبا و دلچسبی را ارائه دهیم. تیم باید در پنج، شش هفته اول به همه نشان دهد مدعی قهرمانی است. با همه توانم از مجیدی حمایت می‌کنم. شرط اول موفقیت باور داشتن است. من به کادرفنی و بازیکنان باور دارم.»

آجرلو در همین چند جلمه دو هشدار مهم به فرهاد مجیدی داده است: اول اینکه تیمش زیبا بازی کند و دوم اینکه در عرض ۶ هفته استقلال را تبدیل به مدعی قهرمانی کند. این فشار‌ها بر فرهاد مجیدی در حالی اعمال می‌شود که این مربی همچنان بابت نداشتن زمین تمرینی مناسب گلایه دارد و توقع دارد مسئولان باشگاه این معضل جدی را حل و فصل کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه