|

استقلالی که از رفتن فرشید اسماعیلی خیلی خوشحال شد

اسماعیلی با عقد قرارداد با تیم قطری، خبر خوبی برای حسین زاده فرستاد تا با خیال راحت در فصل پیش رو برای استقلال به میدان برود.

لینک کوتاه کپی شد

درخشش امیرحسین حسین زاده در دیدار تیم استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا بسیاری از کارشناسان استقلالی این هافبک تهاجمی‌تازه وارد استقلال را جانشین خوبی برای فرشید اسماعیلی بدانند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، حسین زاده که فصل پیش در تیم سایپا توپ می‌زد دارای خصوصیات تهاجمی‌با ارسال‌های زمینی و هوایی برای مهاجمان مقابل خودش است که بیش از هر چیز این فوتبالیست را به فرشید اسماعیلی شبیه می‌کرد.

اما در این مدت به ویژه وقتی عنوان می‌شد محمدرشید مظاهری و فرشید اسماعیلی در آستانه بازگشت به استقلال هستند این تصور ایجاد می‌شد که با تمدید قرارداد اسماعیلی با استقلال، تکلیف حسین زاده در ترکیب استقلال چه خواهد شد.

این تصور وقتی جدی‌تر شد که مظاهری قراردادش با استقلال را امضا کرد و همه منتتظر بازگشت اسماعیلی هم بودند تا در نهایت اسماعیلی با عقد قرارداد جدید و قطعی با تیم قطری، خبر خوبی برای این بازیکن رده امید استقلال فرستاد تا با خیال راحت در فصل پیش رو برای استقلال به میدان برود و احتمالا در ترکیب ثابت استقلال پشت سر مهاجمان این تیم بازی کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه