|

یازدهمین گل با همکاری سردار و طارمی؛ شلیک با تفنگ دولول!

هر دو گل آخر تیم ملی، با همکاری طارمی و آزمون زده شده‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

زوج آماده سردار آزمون و مهدی طارمی، برای یازدهمین بار با همکاری هم دروازه حریفان ایران را باز کردند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبال 360، تیم ملی از سومین بازی انتخابی جام جهانی مقابل امارات، دست پر بیرون آمد و به رکورد 10 برد پیاپی رسید. حالا در آستانه بازی با کره جنوبی، ایران با سه برد پیاپی صدرنشین گروه است و با آمادگی کامل، روبروی مهمترین حریفش قرار می‌گیرد. نیمه اول بازی با امارات، تیم ملی نمایش خوبی در خط حمله نداشت اما نیمه دوم، با همکاری دیدنی از آزمون و طارمی، توانست قفل دروازه امارات را بشکند. آن‌ها از میانه زمین، با پاس‌کاری دو نفره تا دروازه امارات جلو رفتند و در نهایت، طارمی روی پاس زیبای آزمون توانست تک گل مسابقه را بزند. این گل، یازدهمین گلی بود که روی همکاری مستقیم این دو نفر زده شد.

طارمی تا قبل از بازی با عراق، با دادن 5 پاس گل به سردار، بیشتر برای زوجش در خط حمله تیم ملی گل ساخته بود. آزمون اما، با دو پاس گل در دو بازی اخیر، توانست تعداد پاس گل‌هایش برای طارمی را به عدد 6 برساند. هر دو گل آخر تیم ملی، با همکاری این دو نفر زده شده‌اند. آزمون، طارمی را پشت مدافعین حریف صاحب موقعیت کرده شماره 9 ایران هم با وجود ارتفاع توپ، توانسته نهایت استفاده را از این فرصت‌ها ببرد.

ایران در دقایق پایانی بازی با امارات،‌ یک بار دیگر می‌توانست روی همکاری طارمی و آزمون به گل برسد. طارمی با سبک همیشگی خودش، برای ایران پنالتی گرفت اما ضربه آزمون را علی خصیف دروازه‌بان امارات مهار کرد. 4 گل از 5 گل تیم ملی در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، با تاثیر مستقیم طارمی زده شده‌اند. مهاجمی که بهترین روزهای دوران بازی را پشت سر می‌گذارد. او دو پاس گل به جهانبخش داده و دو گل هم، با پاس‌های آزمون زده است. با داشتن طارمی در کنار آزمون، تیم ملی قدم‌هایش را محکم‌تر از همیشه برای رسیدن به جام جهانی قطر برمی‌دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه