|

گزارش فیفا از دیدارهای پیش روی ایران با کره و امارات

سایت فدراسیون جهانی فوتبال نوشت که تیم ملی کره جنوبی روز ۲۰ مهر، به دنبال جبران شکست‌های اخیر خود مقابل ایران خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

 سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) درباره دیدار‌های تیم ملی فوتبال ایران مقابل امارات و کره جنوبی، در مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نوشت: «ایران به امید ادامه روند بی‌نقص خود در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، به مصاف امارات می‌رود و سپس در دیداری حیاتی، میزبان کره‌جنوبی خواهد بود.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از میزان، تقابل کلاسیک دو تیم نخست گروه A نیاز به معرفی ندارد. ایران و کره جنوبی در چهار دهه گذشته، ۹ بار در انتخابی جام‌های جهانی با یکدیگر روبرو شده‌اند و ایران از سال ۲۰۰۹ شکست‌ناپذیر بوده که این موضوع، باعث برتری روانی واضح بازیکنان این تیم شده است. تیم ملی در شش مسابقه گذشته، به سه تساوی و سه پیروزی رسیده و دراگان اسکوچیچ با تیم قدرتمند خود، سرسختانه به دنبال سه امتیاز دیدار به کره جنوبی خواهد بود تا ایران، رکورد افتخارآمیز خود را تداوم بخشد.

تیم پائولو بنتو هم مشتاق گرفتن انتقام از ایران با کسب پیروزی خواهد بود. آخرین برد «جنگجویان تائگوک» مقابل ایران در انتخابی جام جهانی، به برتری ۳ بر صفر آن‌ها در مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۴ برمی‌گردد و کره‌ای‌ها اکنون چشم به درخشش سون هیونگ‌مین دارند، اما باید با غیبت کوون چانگ‌هون کنار بیایند؛ بازیکنی که تنها گل کره را در دو بازی قبلی مقابل لبنان به ثمر رساند.»

شاگردان دراگان اسکوچیچ از ساعت ۲۰:۱۵ روز ۱۵ مهر، در ورزشگاه زعبیل دبی به مصاف امارات می‌روند و از ساعت ۱۷ روز ۲۰ مهر، در ورزشگاه آزادی پذیرای کره جنوبی خواهند بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه