|

دیدار صمیمانه رونالدو و حبیب با شوخی‌هایی عجیب؛ شاخ به شاخ!

کریستیانو رونالدو و حبیب نورماگمدوف در اردوی منچستر با هم دیدار کردند.

لینک کوتاه کپی شد

 کریستیانو رونالدو و حبیب نورماگمدوف دو دوست بسیار صمیمی با هم هستند به طوری که در دیدار اخیر این دو، این قضیه و صمیمیتی که آن ها دارند، کاملا مشخص شد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، حبیب نورماگمدوف را می توان موفق ترین مبارز تاریخ رقابت های یو اف سی دانست و این مبارز داغستانی به نوعی اسطوره دنیای ورزش رزمی یو اف سی است. رونالدو و حبیب سال ها است که هم را می شناسند و با هم رفاقت دارند و همواره کریستیانو رونالدو روحیه شکست ناپذیری حبیب را مورد تمجید قرار داده است و حبیب هم از آن سو همواره کریستیانو رونالدو را یک اسطوره تکرار نشدنی خوانده است.

16334895720811

رونالدو و حبیب در دیدار اخیر خود بسیار صمیمی بودند به طوری که آن ها با هم شاخ به شاخ شدند و لحظات جالبی را خلق کردند و پس از آن بگو و بخند هایی با هم داشتند. حبیب درباره دیدار با رونالدو نوشت:"رونالدو در تاریخ بهترین است. به روند خودت ادامه بده قهرمان‌؛ تو الهام بخش میلیون ها نفر در سرتاسر جهان هستی."

16334895724649

پیش از این حبیب با فرگوسن هم دیدار کرده بود چرا که او برای دیدن بازی کریستیانو رونالدو راهی ورزشگاه اولدترافورد شده بود که البته رونالدو در آن بازی که میان منچستریونایتد و اورتون بود، از ابتدا به میدان نرفت.

 


 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه