|

اولین برد استقلال با فرهاد مجیدی پیش از فصل ۲۱

استقلال پیش از شروع رقابت‌های فصل بیست و یکم لیگ برتر ایران در دیداری دوستانه با نتیجه ۲ بر یک از سد خیبرخرم آباد گذشت.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال استقلال پیش از شروع رقابت‌های فصل بیست و یکم لیگ برتر ایران در دیداری دوستانه با نتیجه ۲ بر یک از سد خیبرخرم آباد گذشت. این بازی در شرایطی برگزار و با برتری شاگردان فرهاد مجیدی به پایان رسید که پیش از این قرار شده بود استقلالی‌ها به مصاف فجرسپاسی بروند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، مصدومیت زیاد بازیکنان فجرسپاسی باعث شد تا این باشگاه شیرازی دیدار دوستانه اش با استقلال را لغو کند. استقلالی ها، اما خیلی زود با تیم خیبر به توافق رسیدند تا در دیداری دوستانه به مصاف آن‌ها بروند. در این بازی که روز گذشته برگزار شد، گل‌های استقلال را ارسلان مطهری در دقیقه ۳۸ و فردین رابط در دقیقه ۹۰ به ثمر رساندند. تک گل تیم خیبر را میلاد غریبی در دقیقه ۷۰ به ثبت رساند.

فرهاد مجیدی برای این بازی به چند بازیکن اصلی اش استراحت داد و نهایتا تیم را با ترکیب علیرضا رضایی، محمد حسین مرادمند، عارف آقاسی، محمد دانشگر، احمد موسوی، سبحان خاقانی، سعید مهری، مهدی مهدی‌پور، جعفر سلمانی، امیر حسین حسین‌زاده و ارسلان مطهری روانه زمین کرد.

نکته مهم درباره این دیدار تدارکاتی کاپیتان شدن محمد دانشگر بود؛ بازیکنی که بعد از فصل بیستم شایعه شد قرار است از استقلال جدا شود در این بازی و در غیاب وریا غفوری و سیدحسین حسینی بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه