|

خورشیدی: تمام نفرات مدنظر اسکوچیچ در دوبی هستند

سرپرست تیم ملی فوتبال گفت: برخی بازیکنان داخلی در فصل بدنسازی هستند و همین سبب می‌شود بدن همه نفرات تیم ملی در یک سطح نباشد.

لینک کوتاه کپی شد

مجتبی خورشیدی درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از برگزاری دیدار با امارات در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: آخرین نفراتی که قرار بود به تیم ملی اضافه شوند، نیمه شب گذشته به اردو آمدند. امروز همه نفرات را کنار خودمان داشتیم. از زمان شروع فیفا دی مدتی طول می‌کشد تا همه نفرات به تیم برسند. از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت امارات (۱۹ به وقت تهران) تمرین امروز تیم ملی با حضور تمامی نفرات برگزار می‌شود. ان‌شاء الله با پشت سر گذاشتن یک تمرین خوب برای دیدار با امارات آماده می‌شویم.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از میزان و شبکه خبر، وی در پاسخ به این سوال که با توجه به اظهارات اخیر اسکوچیچ مبنی بر آماده‌تر بودن نفرات لژیونر نسبت به بازیکنان داخلی، آیا قرار است وی در دیدار با امارات تنها از لژیونر‌ها استفاده کند، گفت: صحبت اسکوچیچ از نظر فیزیولوژی بدنی بازیکنان بود. بازیکنان لژیونر اکنون در کوران مسابقات هستند، اما لیگ برتر کشورمان هنوز استارت نخورده است. برخی بازیکنان داخلی در فصل آماده سازی و بدنسازی هستند و همین امر سبب می‌شود بدن همه بازیکنان در یک سطح نباشد. این موضوع یکی از مشکلات ما است.

سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: مشکل دیگر مربوط به آب و هوای گرمی و شرجی امارات است، اما ذهن‌مان را درگیر هیچ یک از این مسائل نمی‌کنیم، زیرا تیم ملی ایران هستیم و بازیکنان و کادرفنی خوبی داریم. برنامه ریزی دقیقی هم برای با پیروزی پشت سر گذاشتن این مسابقه مانند بازی‌های دیگر صورت گرفته است.

خورشیدی افزود: سیاستی که کادرفنی برای بازیکنان اعمال و با آن‌ها درباره‌اش صحبت کرده‌ایم این است که هیچ حریفی را دست کم نمی‌گیریم و اینگونه نیست که از پیش خود را برنده بازی با امارات بدانیم، زیرا همه تیم‌ها قابل احترام هستند. همه تیم‌هایی که به این مرحله رسیده‌اند قطعا نفرات و انسجام خوبی دارند. برای تمام تیم‌ها به ویژه امارات احترام زیادی قائل هستیم، اما برای کسب سه امتیاز و شادی دل مردم ایران به زمین می‌رویم.

وی درخصوص اینکه آیا برای دیدار با امارات بازیکن مصدومی در اردو حضور دارد، گفت: الحمدالله همه بازیکنان در اردو هستند. در اردوی قبلی احسان حاج‌صفی، مجید حسینی و کاوه رضایی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم، اما در این اردو این بازیکنان در اختیارمان هستند. تمام نفرات مدنظر اسکوچیچ در دوبی هستند و همین بازیکن مصدوم نداشتن کمک می‌کند دست سرمربی تیم ملی در انتخاب نفرات و ارنجش بازتر باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه