|

طاهری: به اسماعیلی پیشنهاد تمدید داده شد

طاهری با بیان اینکه پیشنهاد تمدید قرارداد به فرشید اسماعیلی داده شده است، گفت: با روزبه چشمی مذاکره کرده‌ایم و روند مذاکرات ادامه دارد.

لینک کوتاه کپی شد

بیژن طاهری اظهار داشت: مسوولان باشگاه با «روزبه چشمی» مذاکره کرده و پیشنهاد به روزبه ارائه شده و مذاکرات ادامه دارد. وی در مورد جذب فرشید اسماعیلی، گفت: فرشید در ایران حضور ندارد و گویا هنوز از امارات برنگشته است. من بعد از تماس با این بازیکن با مدیر برنامه‌اش هم مذاکره کردم. فرهاد مجیدی هم قبلا با فرشید صحبت کرده و این بازیکن بابت مطالبه‌های فصل گذشته‌اش و جریمه‌هایی که صورت گرفته نکاتی را از طریق مدیر برنامه‌اش به باشگاه انتقال داد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از ایرنا، فرشید هم مثل سایر بازیکنان فصل گذشته مطالباتی دارد که مثل سایرین طلب خود را دریافت می‌کند و ما از فرشید خواستیم که زودتر تصمیم بگیرد و به تمرینات اضافه شود. ما پیشنهاد تمدید به او ارائه داده‌ایم. سرپرست تیم استقلال همچنین خبر داد که دو تا سه بازیکن خارجی طی روزهای آینده و در اسرع وقت به استقلال خواهند پیوست. طاهری در پایان یادآور شد: مجیدی نام بازیکنان خارجی را به باشگاه اعلام کرده و مذاکرات با آنها در حال نهایی شدن است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه