|

کنایه مربی مطرح پرسپولیس به استقلالی‌ها

حضور پرسپولیس به عنوان تنها نماینده باقی مانده ایران در لیگ قهرمانان آسیا حالا سوژه‌ای شده برای مطهری که کنایه‌ای به استقلالی‌ها بزند.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس باید روز ۲۴ مهر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در عربستان به مصاف الهلال برود. الهلال همان تیمی است که در مرحله یک هشتم نهایی از سد استقلال، دیگر تیم مطرح ایران عبور کرده است. حضور پرسپولیس به عنوان تنها نماینده باقی مانده ایران در لیگ قهرمانان آسیا حالا سوژه‌ای شده برای حمید مطهری، دستیار و مربی مطرح پرسپولیس، که کنایه‌ای به حرف‌های پیشین استقلالی‌ها بزند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، مطهری ابتدا اشاره‌ای به حضور الوحده در جمع ۸ تیم برتر آسیا و ۴ تیم برتر غرب آسیا کرده است. الوحده همان تیمی است که در مرحله گروهی، همگروه پرسپولیس بود. در آن زمان، استقلالی‌ها ادعا می‌کردند که گروه پرسپولیس بسیار ساده است و در عوض گروه استقلال خیلی سخت است. همین دو مورد حالا باعث شده تا حمید مطهری کنایه‌ای به استقلالی‌ها بزند. او در گفت و گویی که با خبرورزشی داشته گفته «خودشان حذف شدند، اما الوحده الان در جمع ۴ تیم برتر آسیا است».

مطهری در ادامه اشاره‌ای هم به داستان مصدومیت‌های متوالی الهلالی‌ها داشته و گفته که فریب این مصدومیت‌ها را نمی‌خورند. او گفته این اخبار و ادعا همگی بلوف است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه