|

احتمال جدایی دروازه‌بان استقلال قوت گرفت

با حضور رشید مظاهری به تمرین های استقلال احتمال جدایی علیرضا رضایی از جمع آبی‌پوشان قوت گرفته.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از کش و قوس های فراوان سرانجام رشید مظاهری امروز به محل تمرین استقلال رفت و بعد از دلجویی از کادرفنی و اعضای تیم رسما کارش را با آبی پوشان از سر گرفت. مظاهری از امروز دوباره به عنوان دروازه بان کارش را شروع کرد و در لیگ برتر بیست و یکم نیز کنار آبی پوشان خواهد بود.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از ورزش۳، نکته مهم اما حضور ۳ دروازه بان در ترکیب استقلال برای فصل جاری است. حالا علاوه بر سیدحسین حسینی و رشید مظاهری، علیرضا رضایی نیز که از پیکان به جمع استقلالی‌ها اضافه شده بود نیز در این تیم حضور دارد و در این شرایط احتمال اینکه به رضایی بازی نرسد زیاد است.

در چنین شرایطی احتمال جدایی رضایی از جمع آبی‌پوشان قوت گرفته است. در این خصوص گفته می‌شود رضایی پیشنهادهایی از برخی تیم‌های لیگ برتری دارد اما او به واسطه قراردادش با استقلال برای جدایی باید رضایت باشگاه را بگیرد.

از طرفی مسئولان استقلال به دنبال آن هستند تا رضایی را با قرارداد قرضی به تیم های دیگر بدهند و جدایی قطعی او را صادر نمی‌کنند. حال باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می دهد و در نهایت آیا این دروازه‌بان جوان از جمع شاگردان مجیدی جدا می‌شود یا اینکه در کنار حسینی و مظاهری کارش را ادامه می‌دهد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی