|

نسخه مربیان یزدانی برای شکست دیوید تیلور آمریکایی لو رفت

فینال المپیک توکیو در وزن ۸۶ کیلوگرم در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ اسلو (نروژ) تکرار شد و حسن یزدانی و دیوید تیلور دوباره به هم رسیدند.

لینک کوتاه کپی شد

دو کشتی گیر پرقدرت و ستاره در جهان درحالی برای چهارمین مرتبه به یکدیگر برخورد کردند که در سه مسابقه قبلی دیوید تیلور توانسته است حسن یزدانی قهرمان پرافتخار کشورمان را شکست دهد. پژمان درستکار سرمربی جدید تیم ملی کشتی آزاد کشورمان پس از عهده دار شدن این مسئولیت مدعی شد برنامه ویژه ای برای شکست دیوید تیلور آمریکایی دارد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، البته درستکار گفته بود شیوه کشتی یزدانی در المپیک توکیو چندان هم بد نبوده و فقط یک چیزهایی باید کم و یک چیزهایی باید اضافه شود! حالا از اسلو خبر می رسد؛ مربیان تیم ملی و در رأس آنها پژمان درستکار فرمول و نسخه پیروزی بر دیوید تیلور را پیدا کرده اند.

بر اساس شنیده ها مربیان تیم ملی از حسن یزدانی خواسته اند همان شیوه زیرکتف زدن معروف خود را دنبال و دست های کشتی گیر آمریکایی را کنترل کند. همچنین یزدانی با بردن کشتی به کنار تشک و با اتکاء به توانایی زیرکتف زدن خود دیوید تیلور را به بیرون تشک هُل داده و کسب امتیاز کند.

امیدواریم نسخه مربیان تیم ملی کشتی آزاد و پژمان درستکار برای کنترل دیوید تیلور کشتی گیر زیرگیر و سرعتی آمریکا مؤثر واقع شده و برنده نبرد سوپراستارها در نروژ، حسن یزدانی دلاور ایرانی باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه